ALPECIN

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

-46%
Alpecin Coffein Liquid tonik proti vypadáva vlasov
Kofeín ako účinná látka proti vypadávaniu vlasov Kombinácia účinných zložiek s obsahom kofeínu v toniku Alpecin Coffein Liquid udržiava vlasové korienky aktívne a pomáha predĺžiť ich rastové fázy na d..
-54%
Alpecin Coffein Shampoo C1 Black silné vlasy 250ml
Šampón Alpecin Coffein Shampoo C1 Black Edition efektívne čistí pokožku hlavy, dôkladne umýva vlasy a navracia im prirodzenú krásu. Vlastnosti: umýva vlasy a čistí pokožku hlavy posilňuje vlasové vlá..
-47%
Alpecin Double-Effect kof.šampón lupiny+rast 200ml
Šampón proti lupinám a dedičnému vypadávaniu vlasov Prečo dvojitý účinok? Vypadávanie vlasov a lupiny – dva najčastejšie problémy pokožky hlavy postihujúce mužov. Výskumné centrum spoločnosti Dr. Wolf..
-46%
Alpecin Hybrid Coffein Liquid tonik suchú pokožku
Kofeínové tonikum Alpecin Hybrid Coffein Liquid pokožku hlavy okamžite hydratuje. Zmierňuje svrbenie a upokojuje pokožku. Kofeín obsiahnutý v produkte Alpecin navyše posilňuje vlasové korienky, čím za..
-54%
Alpecin Hybrid Coffein Shampoo citliva pok 250ml
Alpecin Hybrid kofeínový šampón je vytvorený pre suchú a citlivú pokožku hlavy. Špeciálna hybridná technológia pôsobí proti príznakom lupín a svrbeniu. Šampón obzvlášť jemne umýva vlasy, pričom zvlhču..
-54%
Alpecin Sport Kofeínový šampón CTX 250ml
Šampón pre mužov, ktorí kladú na svoje telo vysoké nároky Muži, ktorí sú pri športe na hranici svojich fyzických možností, často trpia vypadávaním vlasov. Svaly spotrebúvajú počas intenzívneho cvičeni..
-47%
Alpecin Tuning tónovací šampón+ rast vlasov 200ml
Alpecin Tuning Shampoo Vlastnosti Šediny sa skôr či neskôr objavia každému z nás. Ak ste si už našli prvé šedivé vlasy, nie je to žiadny dôvod na paniku. Tónovací šampón Alpecin Tuning Shampoo sa t..
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)
Top produkty