Alpecin Hybrid Coffein Shampoo citliva pok 250ml

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: ALP8858
Dostupnosť: Skladom
5.90 € 12.90 €
Bez DPH: 4.92 €
Alpecin Hybrid Coffein Shampoo na citlivú, svrbivú a suchú pokožku s lupinami 250ml Čítať viac...

Alpecin Hybrid kofeínový šampón je vytvorený pre suchú a citlivú pokožku hlavy. Špeciálna hybridná technológia pôsobí proti príznakom lupín a svrbeniu. Šampón obzvlášť jemne umýva vlasy, pričom zvlhčuje a upokojuje pokožku hlavy. Zároveň „palivo“ vo forme kofeínu môže stále prenikať do pokožky hlavy. Tam posilňuje vlasové korienky a zabraňuje dedičnému vypadávaniu vlasov.

Hybridná technológia: Jemná, ale účinná

Nie všetky lupiny sú rovnaké:
Hybrid kofeínový šampón na suchú/svrbivú pokožku hlavy a lupiny

Suché lupiny sú biele, malé a často padajú z hlavy na oblečenie. Sú známkou toho, že došlo k narušeniu hydratačnej rovnováhy hlavy. Suchú pokožku hlavy zvyčajne sprevádza svrbenie a nepríjemný pocit napätosti.

Mastné lupiny sú naopak zvyčajne žltkasté, veľké a pripomínajú chrasty. Len zriedka padajú z vlasov – zvyčajne sa držia vlasov a pokožky hlavy.

Varovanie: Ak je pokožka hlavy pomerne suchá, je často náchylná na jemné biele lupiny. Tie by sa ale nemali zamieňať s mastnými lupinami.

Svrbenie – problém suchej citlivej pokožky

Viac ako jeden zo štyroch mužov má problém s citlivou pokožkou hlavy. Svrbenie, suchá pokožka, začervenanie alebo pocit napätosti – pokožka hlavy reaguje citlivo hlavne v závislosti od osobných predispozícií.

Dôvodom môže byť nedostatočná produkcia mazových žliaz, ktorá narúša prirodzenú rovnováhu pokožky hlavy. Výsledkom je suchá a citlivá pokožka.

Informácie pre vrcholových športovcov

Kofeín zo šampónu Alpecin môže byť zistený vo vlasových folikuloch.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty