ANTI-PIGM-RED

Nákupom tovaru za 45,- EUR získate antibakteriálny čistič Cleaner Clinic v hodnote 7.90,- ZADARMO.
-33%
EUCERIN Anti-Pigment Korektor 5 ml
EUCERIN Antipigment lokálny korektor 5 ml. Lokálny korektor, ktorý sa používa pri hyperpigmentácii pleti (tmavo zafarbené plochy, či starecké škvrny v dôsledku slnečného žiarenia, hormonálnych vplyvov..
-33%
EUCERIN Anti-Pigment Night nočný krém 50 ml
Nočný krém, ktorý sa používa pri hyperpigmentácii pleti (tmavo zafarbené plochy, či starecké škvrny v dôsledku slnečného žiarenia, hormonálnych vplyvov a starnutia). redukuje pigmentové škvrny a bráni..
-33%
EUCERIN Anti-Pigment Serum duálne sérum 30 ml
EUCERIN Anti-pigment sérum s duálnym účinkom 30 ml Duálne sérum redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu. Zloženie s patentovanou účinnou látkou thiamidol: cielene rieši príčinu vzn..
-33%
EUCERIN Anti-redness day neutro denný krém 50 ml
EUCERIN Anti-redness neutralizujúci denný krém 50 ml. Laboratória Eucerin vyvinuli Neutralizujúci denný krém špeciálne pre potreby citlivej pleti so sklonom k začervenaniu. Vhodný taktiež ako doplnkov..
-33%
EUCERIN Anti-redness day upokojujúci krém 50 ml
EUCERIN Anti-redness upokojujúci krém 50 ml. Laboratória Eucerin vyvinuli Upokojujúci krém špeciálne pre potreby citlivej pleti so sklonom k začervenaniu. Vhodný taktiež ako doplnková starostlivosť pr..
-33%
18.95 €
28.40 €
Množstvo
-33%
-33%
-33%
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)