HAIRBURST

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

-33%
HairBurst Longer Strong Oily Scalp Kondic. mastné
Kondicionér Hairburst Longer Stronger Hair Oily Scalp & Roots zaistí vašim vlasom jednoduché rozčesanie a potrebnú výživu, bez čoho sa krásne a zdravé vlasy nezaobídu. Vlastnosti: zbavuje vlasy lupí..
-33%
HairBurst Longer Stronger Kondicionér vyživujúci
Kondicionér Hairburst Longer Stronger Hair zaistí vašim vlasom jednoduché rozčesanie a potrebnú výživu, bez čoho sa krásne a zdravé vlasy nezaobídu. Vlastnosti: posilňuje vlasové vlákna uhladzuje a ..
-33%
HairBurst Hydrating Tonic vlasové tonikum 150ml
Vlasové tonikum Hairburst Hydrating & Balancing Scalp Tonic vám poskytne cielenú starostlivosť, ktorá dodá vlasom všetko potrebné, aby opäť žiarili. Vlastnosti: poskytuje vlasom hydratáciu a výživu ..
-33%
HairBurst Longer Stronger Curl Kondic.- kučery
Kondicionér Hairburst Longer Stronger Hair Curly, Wavy Hair zaistí vašim vlasom jednoduché rozčesanie a potrebnú výživu, bez čoho sa krásne a zdravé vlasy nezaobídu. Vlastnosti: uhladzuje a pôsobí p..
-33%
HairBurst Scalp Scrub vlasový peeling 150ml
Peeling na vlasy Hairburst Exfoliating Scalp Scrub odstráni nečistoty, maz a zvyšky stylingových prípravkov ešte dôkladnejšie než bežný šampón. Rozdiel spoznáte okamžite a zaručene si ho zamilujete. ..
-33%
HairBurst Uhľadzujúca tyčinka na drobné vlásky
Uhladzujúca tyčinka na vlasy, ktorá okamžite skrotí poletujúce vlasy, baby vlásky a zatúlané končeky a udrží vlasy na mieste, aby boli bezchybné, pružné a vyživené. Krotiteľ baby vláskov podporuje zdr..
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Top produkty