HAIRBURST

Nákupom tovaru za 55,- EUR získate šampón HC Laboratory v hodnote 12,-€ ZADARMO.

Pri nákupe produktov HC Laboratory nad 39,- EUR získate ZĽAVU 30% .

( zľavu získate uplatnením kupónu v košíku , heslo kupónu je : " instant " )

-33%
HairBurst Longer Strong Oily Scalp Kondic. mastné
Kondicionér Hairburst Longer Stronger Hair Oily Scalp & Roots zaistí vašim vlasom jednoduché rozčesanie a potrebnú výživu, bez čoho sa krásne a zdravé vlasy nezaobídu. Vlastnosti: zbavuje vlasy lupí..
-33%
HairBurst Longer Strong Oily Scalp Šampón mastné v
Šampón Hairburst Longer Stronger Hair Oily Scalp & Roots efektívne čistí pokožku hlavy, dôkladne umýva vlasy a navracia im prirodzenú krásu. Vlastnosti: umýva vlasy a čistí pokožku hlavy zbavuje vla..
-33%
HairBurst Longer Stronger Kondicionér vyživujúci
Kondicionér Hairburst Longer Stronger Hair zaistí vašim vlasom jednoduché rozčesanie a potrebnú výživu, bez čoho sa krásne a zdravé vlasy nezaobídu. Vlastnosti: posilňuje vlasové vlákna uhladzuje a ..
-33%
HairBurst Longer Stronger Šampón hydratačný 350ml
Hydratačný šampón Hairburst Longer Stronger Hair ich s každým umytím nabije výživným komplexom prírodných látok, ktoré vlasy spevnia, posilnia a ochránia pred nadmerným vypadávaním a lámaním. Okrem to..
-33%
HairBurst Elixír na objem a rast vlasov 125ml
Objemový sprej Hairburst Volume & Growth Elixir sa postará o nadýchaný účes – presne taký, aký obdivujete. Odteraz budú ostatní obdivovať ten váš. Vlastnosti: zanecháva vlasy krásne lesklé a vitálne..
-33%
HairBurst Hydrating Tonic vlasové tonikum 150ml
Vlasové tonikum Hairburst Hydrating & Balancing Scalp Tonic vám poskytne cielenú starostlivosť, ktorá dodá vlasom všetko potrebné, aby opäť žiarili. Vlastnosti: poskytuje vlasom hydratáciu a výživu ..
-33%
HairBurst Long & Healthy Maska hydratačná 220ml
Maska na vlasy Hairburst Long & Healthy Hair Mask predstavuje nenahraditeľný krok v rituáli starostlivosti o vlasy. Doprajte im chvíľku regenerácie a ony vám to vrátia svojou vitalitou a krásou. Vlas..
-33%
HairBurst Longer Strong Damag Kondicionér suché vl
Kondicionér Hairburst Longer Stronger Hair Dry, Damaged Hair zaistí vašim vlasom jednoduché rozčesanie a potrebnú výživu, bez čoho sa krásne a zdravé vlasy nezaobídu. Vlastnosti: posilňuje vlasové v..
-33%
HairBurst Longer Strong Damag Šampón suché vlasy
Šampón Hairburst Longer Stronger Hair Dry, Damaged Hair efektívne čistí pokožku hlavy, dôkladne umýva vlasy a navracia im prirodzenú krásu. Vlastnosti: umýva vlasy a čistí pokožku hlavy regeneruje a..
-33%
HairBurst Longer Stronger Curl Kondic.- kučery
Kondicionér Hairburst Longer Stronger Hair Curly, Wavy Hair zaistí vašim vlasom jednoduché rozčesanie a potrebnú výživu, bez čoho sa krásne a zdravé vlasy nezaobídu. Vlastnosti: uhladzuje a pôsobí p..
-33%
HairBurst Longer Stronger Curl Šampón na kučery
Šampón Hairburst Longer Stronger Hair Curly, Wavy Hair efektívne čistí pokožku hlavy, dôkladne umýva vlasy a navracia im prirodzenú krásu. Vlastnosti: umýva vlasy a čistí pokožku hlavy dodáva lesk a..
-33%
HairBurst Scalp Scrub vlasový peeling 150ml
Peeling na vlasy Hairburst Exfoliating Scalp Scrub odstráni nečistoty, maz a zvyšky stylingových prípravkov ešte dôkladnejšie než bežný šampón. Rozdiel spoznáte okamžite a zaručene si ho zamilujete. ..
-33%
HairBurst Sérum na zväčšenie rias a obočia
Odporúčame používať naše sérum večer, keď je vaša pokožka čistá a bez make-upu. Prejdite riasenkou obočie a mihálnice a potom nechajte asi 90 sekúnd pôsobiť. Ak nemáte na sebe make-up cez deň, môžete ..
-33%
HairBurst Uhľadzujúca tyčinka na drobné vlásky
Uhladzujúca tyčinka na vlasy, ktorá okamžite skrotí poletujúce vlasy, baby vlásky a zatúlané končeky a udrží vlasy na mieste, aby boli bezchybné, pružné a vyživené. Krotiteľ baby vláskov podporuje zdr..
Zobrazenie 1 až 14 z 14 (1 stránok)