ELIXIR

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

AKTIVOVAŤ FILTER
-33%
Kérastase Elixir Ultime Fondant kondicionér 200ml
Skrášľujúci olejový kondicionér Kérastase Fondant Elixir Ultime okamžite rozžiari, vyhladí a vyživí vaše vlasy. Výsledkom pravidelného používania sú viditeľne odolnejšie a poslušné vlasy plné zdravého..
-33%
Kérastase Elixir Ultime Huile Legere - olej 100ml
Skrášľujúca starostlivosť obohatená o zmes vzácnych olejov pre jemné až normálne vlasy. Hĺbkovo posilňuje jemné, oslabené vlasy a podporuje ich prirodzený lesk. Chráni vlasy pred krepovatením, uľahčuj..
-33%
Kérastase Elixir Ultime Huile Originale-olej 100ml
Tento multifunkčný olej prináša hĺbkovú výživu mdlým vlasom s termoochranou až do 230°C a intenzívny lesk. Uzatvára rozštiepené končeky a uhladzuje vlasové vlákno pre dlhotrvajúcu ochranu proti krepov..
-33%
Kérastase Elixir Ultime Huile Rose - olej 100ml
Intenzívne ošetruje farbené vlasy a zvýrazňuje ich farebný odtieň. Zároveň uľahčuje úpravu vlasov a zamedzuje ich krepovateniu až na 96 hodín. - poskytuje intenzívnu výživu a hydratáciu farbeným vlas..
-33%
Kérastase Elixir Ultime Masque maska, matné vlasy
Okamžite rozžiari matné a unavené vlasy bez lesku. Jedinečná kombinácia prírodných olejov zaistí vlasom hĺbkovú regeneráciu a výživu. Túto masku je možné používať príležitostne ako hĺbkovú starostlivo..
-33%
Kérastase Elixir Ultime šampón pre matné vlasy
Oživuje matné a unavené vlasy bez lesku. Bohatá pena dôkladne zbaví vlasy všetkých nečistôt a zanechá ich intenzívne vyživené, lesklé a hebké na dotyk. - dôkladne a zároveň šetrne čistí vlasy - inte..
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Top produkty