RESISTANCE

Nákupom tovaru za 45,- EUR získate antibakteriálny čistič Cleaner Clinic v hodnote 7.90,- ZADARMO.
AKTIVOVAŤ FILTER
-33%
Kérastase Résist. Extentioniste Maska rast vlasov
Maska na vlasy Kérastase Resistance Extentioniste obsahuje technológiu Creatine R™, ktorá preniká hlboko do vlasových vlákien a posilňuje ich po celej ich dĺžke. Efektívne tak podporuje rast pomaly ra..
-33%
Kérastase Resist. Extentioniste šampón 250ml
Šampón pre rast a posilnenie vlasov od korienkov preniká hlboko do vlákna a posilňuje ho po celej jeho dĺžke, zvyšuje jeho odolnosť. Zabraňuje lámaniu vlasov a podporuje ich rast. Je vhodný pre jemné ..
-33%
Kérastase Resist. Extentioniste šampón 500ml
Šampón pre rast a posilnenie vlasov od korienkov preniká hlboko do vlákna a posilňuje ho po celej jeho dĺžke, zvyšuje jeho odolnosť. Zabraňuje lámaniu vlasov a podporuje ich rast. Je vhodný pre jemné ..
-33%
Kérastase Résist. Extentioniste Sérum, rast vlasov
Sérum pre rast vlasov Kérastase Resistance Serum Extentioniste posilňuje pokožku hlavy aj vlasové vlákna pre silnejšie vlasy už od korienkov. Vlastnosti: posilňuje vlasové vlákna od korienkov pravid..
-33%
Kérastase Resist. Force Archit. Maska posilňujúca
Posilňujúca maska pre oslabené, poškodené a rozštiepené končeky. Cielene sa zameriava na jadro vlasového vlákna, ktoré regeneruje a spevňuje zvnútra. - vyživuje vlasy a uhladzuje ich pórovitý povrch ..
-33%
Kérastase Resist. Force Archit. Šampón 250ml
Šampón s posilňujúcimi účinkami Kérastase Resistance Force Architecte účinne ošetruje oslabené a mierne poškodené vlasy a navracia im prirodzenú krásu. Vlastnosti: vyhladzuje vlasy a zaceľuje ich..
-33%
Kérastase Resist. Force Archit. Šampón 500ml
Účinne ošetruje oslabené a mierne poškodené vlasy a navracia im prirodzenú krásu. Kombinácia komplexu Vita-Ciment® + Seve de Résurrection regeneruje a spevňuje vlasové vlákno zvnútra, pre aktívnu reko..
-33%
Kérastase Resist. Thérapiste Maska, regenerácia
Je špeciálne navrhnutá pre intenzívnu starostlivosť o veľmi slabé a poškodené vlasy. Účinné zloženie bohaté na prírodné výťažky zanecháva vlasy posilnené, výrazne zdravšie a príjemne hladké na dotyk. ..
-33%
Kérastase Resist. Thérapiste Šampón,regenerácia
Určený pre poškodené vlasy bez lesku a vitality. Jeho gélová textúra opravuje zničené vlasové vlákna a zároveň ich chráni pred ďalším poškodením. Výsledkom sú žiarivo lesklé, hladké a vyživené vlasy. ..
-33%
Kérastase Résist. Thérapiste Sérum, poškodený vlas
Dvojfázové sérum Kérastase Resistance Thérapiste vnesie nový život do vašich poškodených vlasov. Spojením jeho olejovej a krémovej zložky dochádza pri aplikácii k okamžitej oprave, spevneniu a obnoven..
Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)