SPECIFIQUE

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

AKTIVOVAŤ FILTER
-33%
Kérastase Specif Stimuliste sérum proti vypad vlas
Sérum Kérastase Specifique Stimuliste aktívne podporuje hustotu vlasov a minimalizuje ich vypadávanie. Špeciálne zloženie účinne posilňuje vlasové vlákna a významne predlžuje ich životný cyklus. Vlas..
-33%
Kérastase Specifiq AMINEXIL kúra padanie vlasov
Kúra zabraňuje strate vlasov, podporuje pružnosť pokožky a zároveň zlepšuje kvalitu nových vlasových vlákien. Vlasy sú silnejšie a hustejšie, s väčším objemom, lesklé, pružné a hladké na dotyk. - po..
-33%
Kérastase Specifiq Anti-pelliculaire šampón lupiny
Pôsobí na dva typy lupín, suché i mastné lupiny. Vďaka čistiacemu účinku odstraňuje nečistoty z vlasovej pokožky. Dokáže účinne vyhľadať a odstrániť lupiny. Vlasovú pokožku ošetruje a zanecháva pocit ..
-33%
Kérastase Specifiq Divalent Šampón mastn.vl. 250ml
Šampón pre vlasy s mastnými korienkami a citlivými dĺžkami. Obnovuje rovnováhu, odstraňuje prebytočný maz z vlasovej pokožky a ošetruje dĺžky. Dokonalá hydratácia dodáva vlasom pocit ľahkosti, objem a..
-33%
Kérastase Specifiq Prevent. šampón rednutie vlasov
Šampón proti rednutiu a vypadávaniu vlasov Kérastase Specifique Bain Prévention posilňuje vlasové vlákna a ihneď dodáva objem. Vlastnosti: dôkladne čistí a navracia rovnováhu pokožke hlavy po..
-33%
Kérastase Specifiq Riche Dermo-calm šampón 250ml
Prečisťuje a ošetruje citlivú vlasovú pokožku a zároveň vyživuje suché vlasy. Vlasová pokožka je po použití zbavená nečistôt bez pocitu svrbenia, vlasy sú hebké a poddajné, vyživené v celých svojich d..
-33%
Kérastase Specifiq Vital Dermo-calm šampón 250ml
Hydratuje a prečisťuje vlasovú pokožku. Účinne upokojí podráždenie a predchádza zápalu. Prináša vlasom pocit ľahkosti, zároveň zbavuje vlasovú pokožku nepríjemných pocitov a svrbenia. - odstraňuje ne..
-33%
Kérastase Specifiq Vital Dermo-calm šampón 500ml
Hydratuje a prečisťuje vlasovú pokožku. Účinne upokojí podráždenie a predchádza zápalu. Prináša vlasom pocit ľahkosti, zároveň zbavuje vlasovú pokožku nepríjemných pocitov a svrbenia. Pokožka hlavy zo..
-33%
Kérastase Specifiq Vital Dermo-Calm Šampón80ml
Upokojujúci šampón pre citlivú pokožku hlavy Kérastase Specifique Bain Vital Dermo-Calm, ktorý bojuje proti príčinám vlasového diskomfortu. Vďaka unikátnym zložkám obsiahnutým v tomto šampóne pocítit..
-33%
Kérastase Specifique Masque Hydra-Apaisant 200ml
Vlasová pokožka vás už trápiť nebude. Všetky nepríjemné pocity, ktoré vám až doteraz prinášala, vyrieši upokojujúca a hydratačná maska Kérastase Specifique. Účinné zložky s antioxidačnými vlastnosťami..
-33%
Kérastase Specifique Rehydratant maska- suchý vlas
Gélová maska Kérastase Spécifique Masque Réhydratant pre intenzívnu hydratáciu dodá vašim scitliveným vlasom presne to, čo potrebujú. Do niekoľkých sekúnd vlasy regeneruje a krehkým vláknam poskytne p..
Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)
Top produkty