KOLAGÉN

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

-33%
Bio Medical Collagen Premium kolagén Lemon 300g
Morský kolagén je proteín extrahovaný z kostí alebo kože morských rýb, vrátane tresky a lososa. Jedinečné zloženie a štruktúra morských kolagénových peptidov prináša celý rad zdraviu prospešných výhod..
-33%
GymBeam Shark Cartilage kĺbová výživa 100cap.
Žraločia chrupavka - prírodná kĺbová výživa v praktickej podobe kapsúl Žraločia chrupavka je prírodná kĺbová výživa vyrobená z chrupaviek žraloka. Slúži ako prevencia pre udržanie zdravých kĺbov a spo..
-34%
OstroVit Collagen -  Kolagén 90 tabliet
OstroVit Kolagén 90 tabliet OstroVit Saw Palmetto je doplnok stravy v tabletách s obsahom extraktu zo za studena lisovaných plodov saw palmetta. Je vhodným prípravkom pre športujúcich, po športových ú..
-33%
OstroVit Flex Regen-kosti,kĺby 400g broskyňa hrušk
OstroVit FLEX REGEN 400 g OstroVit FLEX REGEN je doplnok stravy vyvinutý s použitím najkvalitnejších surovín. Jednotlivé zložky spolu vytvárajú produkt s dokonalým zložením. FLEX REGEN je multifunkčný..
-33%
OstroVit Glukosamín + MSM + Chondroitín 90 tabliet
OstroVit Glukosamín + MSM + Chondroitín 90 tabliet OstroVit Glukosamín + MSM + Chondroitín je doplnok stravy dopĺňajúci každodennú stravu o glukozamín, MSM a chondroitín - tri známe a účinné zložky, k..
-34%
OstroVit Kolagén + Vitamín C 200 g ananás
OstroVit Kolagén + Vitamín C 200 g OstroVit Kolagén + vitamín C je najkvalitnejší doplnok stravy vytvorený pre ľudí, ktorí potrebujú arómy, sladidlá a iné konzervačné látky. Rad OstroVit True Taste ob..
-33%
OstroVit Morský kolagén s kys. hyalurón.+vitC 120
OstroVit Morský kolagén s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C 120 kapsúl OstroVit Morský kolagén s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C je doplnok stravy v kapsulách s obsahom kolagénu z morských rýb..
-34%
Warrior Beauty Collagen Shot na kĺby 60ml
Warrior Beauty Collagen Shot2.5 g kolagénu v jednej dávke.Doplnok typu “all-in-one” pre zdravý vzhľad.Pre zdravú pokožku, kĺby, vlasy a nechty. Obohatený o široké spektrum ovocných štiav, vitamínov a ..
-33%
Warrior Beauty Drink - kolagénový nápoj 350g
Beauty Drink - kolagénový nápoj s kyselinou hyalurónovou a stéviou   Beauty Drink Warrior Lady. 7 účinných zložiek. Vlasy + pleť (pomarančová pokožka, vrásky) +  nechty +  kosti. S obsahom kolagénu ..
-33%
Warrior FlexBull Komplexná kĺbová výživa Natur 300
FlexBull – Komplexná kĺbová výživa    Flex Bull - Komplexná kĺbovka od Warrior! Všetko pre tvoje kĺby. 14 účinných látok v 1 dávke.  Súčasťou je aj natívny kolagén typu II.  Doplnok výživy vhodný pr..
-34%
Warrior Joint Flex Element-kĺbová výživa Natur 100
Kĺbová výživa Joint Flex Element Je skvelým doplnkom pri zvýšenej záťaži nosných kĺbov (ťažká fyzická práca, šport, cvičenie, nadváha) ale aj ako forma starostlivosti o kĺby a celý pohybový aparát. Je..
-33%
Warrior MSM - kĺbová výživa , členky 100t
MSM kapsuly MSM je používaný na pomenovanie chemickej zlúčeniny methylsulfonylmethan. Tejto látke sú prisudzované rôzne priaznivé účinky, vďaka čomu sa stala obľúbenou súčasťou výživových doplnkov urč..
-33%
Warrior Shark Cartilage kĺby, kosti,väzy 100t.
Shark Cartilage 500 je výživový doplnok s obsahom prášku zo žraločej chrupavky, ktorá sa skladá predovšetkým z bielkovín, minerálov (vápnik, fosfor), kolagénu a komplexných sacharidov známych ako glyk..
Zobrazenie 1 až 13 z 13 (1 stránok)
Top produkty