OstroVit Flex Regen-kosti,kĺby 400 g jahoda kiwi

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV227185
Dostupnosť: Skladom
9.98 € 15.00 €
Bez DPH: 8.32 €
OstroVit FLEX REGEN je doplnok stravy vyvinutý s použitím najkvalitnejších surovín. Jednotlivé zložky spolu vytvárajú produkt s dokonalým zložením. FLEX REGEN je multifunkčný prípravok zameraný na regeneráciu, ochranu a prevenciu správneho fungovania nášho kostného a kĺbového systému. Špeciálne uplatnenie nájde u športovcov a ľudí s aktívnym životným štýlom, ktorí sú pri celodennom cvičení v pote čela vystavení mnohým zraneniam a zraneniam, ktoré sú prekliatím každého športovca. Čítať viac...

OstroVit FLEX REGEN 400 g

OstroVit FLEX REGEN je doplnok stravy vyvinutý s použitím najkvalitnejších surovín. Jednotlivé zložky spolu vytvárajú produkt s dokonalým zložením. FLEX REGEN je multifunkčný prípravok zameraný na regeneráciu, ochranu a prevenciu správneho fungovania nášho kostného a kĺbového systému. Špeciálne uplatnenie nájde u športovcov a ľudí s aktívnym životným štýlom, ktorí sú pri celodennom cvičení v pote čela vystavení mnohým zraneniam a zraneniam, ktoré sú prekliatím každého športovca.

 • V balení obsahuje 20 porcií
 • Jedinečné a vynikajúce chuťové možnosti
 • 1 porcia = 20 g výrobku
 • Výborná rozpustnosť

OstroVit FLEX REGEN

Úspech každého športovca je v prvom rade plná schopnosť dosiahnuť nemožné, prekročiť vlastné limity, slabosti a stať sa zo dňa na deň lepšou verziou samého seba. OstroVit FLEX REGEN je moderný prípravok, ktorý vytvára zložky určené pre zdravé kosti, šľachy, chrupavky a väzy. Práve ich 100% funkčnosť je receptom na úspech. OstroVit FLEX REGEN podporuje spevnenie kĺbov a väzov a chráni ich pred každodenným používaním. Zložky FLEX REGEN pomôžu udržať správnu funkciu kostí a tiež pružnosť kĺbov. To všetko robí tento doplnok ideálnym aj pre starších ľudí. Obsahuje 13 účinných látok vrátane minerálov a vitamínov. 

Vlastnosti:

 • Je to komplex účinných látok
 • Pomáha posilňovať kĺby, šľachy, chrupavky a väzy
 • Prispieva k regenerácii po úrazoch a úrazoch
 • Denná ochrana kĺbov
 • Vhodné pre starších ľudí a športovcov
 • Podporuje stavbu šliach, väzov a svalov
 • Prispieva k syntéze kolagénu a spojivového tkaniva
 • Evidentne zlepšuje fungovanie nášho kostrového systému (zvyšuje flexibilitu kĺbov)
Odporúčané použitie

Odporúčaná dávka 20 g (1 1/4 odmerky) sa rozmieša v 100 - 150 ml vody alebo šťavy. Konzumujte raz denne.  

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na konzumáciu. Výživový doplnok nie je možné používať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné informácie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, ryby.

Čistá hmotnosť produktu: 400 g
Počet porcií na nádobu: 20
Veľkosť porcie: 20 g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty