NASHI ARGAN - H&C

Nashi Argan INSTANT neopl. 150ml
Hydratačný stylingový sprej s arganovým olejom vhodný pre všetky typy vlasov. Regeneruje poškodené vlasy, dodáva im objem a lesk, chráni pred teplom a vlhkosťou. - uľahčuje rozčesávanie, modeluje vlas..
Nashi ARGAN Olej 100ml s PUMP.
Hydratačný argánový olej Nashi Argan. Je vhodný pre všetky typy vlasov, dôsledne hydratuje vlasy a vlasovú pokožku, poskytuje maximálny lesk, hebkosť a je ideálny pre každodenné použitie. Urýchluje vy..
*Prírodný čistiaci kondicionér ECO-CERT( prod.H&C)
Prírodný čistiaci kondicionér s extraktom mäty, uhoriek, aloe vera a čajovníka čínskeho. Vhodný pre všetky typy vlasov. Hydratuje a posilňuje korienky vlasov. Produkt je od spoločnosti H&C Laboratory..
Hydratačný sprchový gél ECO-CERT ( prod.H&C)
Hydratačný sprchový gél s antibakteriálnym účinkom. Levanduľový esenciálny olej má upokojujúce a relaxačné vlastnosti a Kyselina mliečna spevňuje pokožku bez vysušenia. Produkt je od spoločnosti H&C L..
Nashi ARGAN COMBO Šampón 200ml + Kondic.200ml
Hydratačný šampón Nashi Argan 200ml + Hydratačný kondicionér Nashi Argan 200ml..
Nashi ARGAN COMBO Šampón 500ml + Kondic.500ml
Hydratačný šampón Nashi Argan 500ml + Hydratačný kondicionér Nashi Argan 500ml..
Nashi ARGAN Maska 150ml  Landoll
Hydratačná arganová maska Nashi Argan do ktorej sa zamilujete. Je navrhnutá tak, aby sa používala raz za týždeň namiesto kondicionéra alebo ako intenzívna liečba a hydratácia. Použitie je tak jednoduc..
Nashi ARGAN Maska 250ml  Landoll
Hydratačná arganová maska Nashi Argan do ktorej sa zamilujete. Je navrhnutá tak, aby sa používala raz za týždeň namiesto kondicionéra alebo ako intenzívna liečba a hydratácia. Použitie je tak jednoduc..
Nashi Argan Olej 30ml Landoll
Hydratačný argánový olej Nashi Argan. Je vhodný pre všetky typy vlasov, dôsledne hydratuje vlasy a vlasovú pokožku, poskytuje maximálny lesk, hebkosť a je ideálny pre každodenné použitie. Urýchluje vy..
Nashi ARMONIA Šampón 250ml
Šampón s čistiacim účinkom a rastlinným extraktom pre všetky typy vlasovej pokožky. Pôsobí proti premasteniu pokožky, zároveň ju hydratuje a nezaťažuje. Poskytuje príjemný pocit čistoty a sviežosti. J..
Nashi BLONDY JOY Kondic. 150ml
Blond Joy fialový kondicionér vyživujúci a hydratačný účinok zanechá vlasy ľahké a lesklé. Určený je pre blond a zosvetlené vlasy. Eliminuje žlté odlesky...
Nashi Capixyl SÉRUM 100ml - nočná kúra
Capixyl SÉRUM - Intenzívna nočná kúra 100ml proti padaniu vlasov. Je to prvé inovatívne ošetrenie s Capixylom a aktívnymi bio kmeňovými bunkami podporujúcimi rast vlasov. Bio kmeňové bunky obnovujú či..
Nashi Darčeková kazeta na vlasy 200ml (MO) WEB
Krásna darčeková kazeta Nashi Argan obsahuje: - Nashi Argan šampón 200 ml - Nashi Argan kondicionér 200 ml - Nashi Argan olej 30 ml Obal darčekovej krabice sa od seba môže líšiť podľa aktuálneho st..
NASHI FILLER - KERATIN
NASHI FILLER THERAPY Vyhladzujúce keratínové ošetrenie pre všetky typy vlasov Čo to je: profesionálne ošetrenie vlasov proti ich krepateniu a zamotávaniu. Inovatívna receptúra s obsahom keratínu a..
NASHI FILLER Šampon 250ml
Regeneračný šampón pre poškodené vlasy s kmeňovými bunkami. Aktívne látky s obsahom rastlinných kmeňových buniek dopravujú dp vnútra vlasu molekuly kolagénu, keratínu a elastínu. Dodávajú vlasom dokon..
NASHI MASS Solution Šampon 250ml
Regeneračný šampón na jemné a poškodené vlasy. Nashi Mass solution šampón pre pevnejšie a silnejšie vlasy. Arganový olej, baobab, ľanové semienko, kigela africana, šalvia, škorica a ginko biloba vyrov..
NASHI MASS Solution Scalp revitalizer
Revitalizujúce ošetrenie vlasovej pokožky. MASS SOLUTION - Scalp revitalizer. Pre zosilnenie jemných a slabých vlasov. Inovatívna revitalizujúca liečba pre dosiahnutie silnejších, pevnejších vla..
Nashi MEN Balzam po holení Landoll
Hydratačný balzam po holení. Balzam s organickým argánovým,ľanovým olejom a olejom s baobabu. Obsahuje allantoín a panthenol.Redukuje začervenanie a pôsobí na vašu pleť s upokojujúcim účinkom...
Nashi MEN Cleanser čist.em. Landoll
Čistiaca emulzia na pleť a fúzy.. Odstraňuje nečistoty a nadbytok kožného mazu. Produkt s príjemnou vôňou, argánovým, ľanovým olejom, olejom, baobabom a hamamelisom. Zanechá pokožku tváre jemnú a čist..
Nashi MEN DOUBLE UP šampón Landoll (WEB)
Šampón pre pevnejšie a silnejšie vlasy, pôsobí proti padaniu vlasov. Arganový olej, baobab, ľanové semienko, kigela africana, šalvia, škorica, ginko biloba, aminokyseliny a rastlinné extrakty dodajú v..
Zobrazenie 1 až 20 z 27 (2 stránok)