Nashi Argan produkty na vlasy

Produkty si môžete zakúpiť osobne na Jégeho 10.

 
Nashi Argan darčeková kazeta - šampón 200 ml + kondicionér 200 ml + olej 30 ml  

 

 

 

 

Nashi Argan SET

Šampón + Kondicionér + krém na ruky - NS CV 323

 

 

Šampón Nashi Argan 200 ml + Kondicionér Nashi Argan 200 ml + krém na ruky Nashi Argan 30g.

 
 
 
 
 
 
 

 

Nashi Argan

ŠAMPÓN  200 ml ( NS 646 )

ŠAMPÓN  500 ml ( NS 649 )

 

 

Šampón Nashi Argan je základom zážitku Nashi Argan! Je vhodný pre všetky typy vlasov, jemne čistí, poskytuje maximálnu hydratáciu , hebkosť a je ideálny pre každodenné použitie. Vďaka svojej špeciálnej formule, ktorá rešpektuje prirodzenú hydratáciu vlasov, zabraňuje nerovnováhe hydrofilnej fólie a zabraňuje efektu kučeravenia vlasov. Najviac nedisciplinované a poškodené vlasy budú zdravšie, jemnejšie, viac hydratované a vitálne !

 

 

 

 

Nashi Argan

KONDICIONÉR   200 ml ( NS 648 )

KONDICIONÉR   500 ml ( NS 650 )

 

 

Je najpopulárnejším produktom na rozčesávanie nedisciplinovaných, matných vlasov, ktoré sú poškodené farbením a je určený pre všetkých, ktorí hľadajú viac výživy pre svoje vlasy. Okrem disciplíny a efektu samorozčesania zaručuje obnovu, jas a ochranu farby s dlhotrvajúcim účinkom aj po oplachovaní. Vlasom dodáva  bezkonkurenčnú jemnosť ! Aplikujte na mokré vlasy a nechajte pôsobiť po dobu 3 minút.

 

 

 

 

Nashi Argan

INSTANT  ( NS 675 )   

 

Si zamilujú zákazníci ktorí volia rýchlosť a efektivitu. Tento sprej sa používa ako OCHRANA pri tepelnej úprave vlasov, ale i ako KONDICIONÉR BEZ OPLACHOVANIA. Jednoducho sa nanesie po umytí šampónom a vlasy sa možu nechať prirodzene vysusit alebo tepelne upraviť... v oboch prípadoch ostanú ľahko rozčesateľné, chránené proti vonkajším vplivom, lesklé a zdravé.

:)

 

 

 

 

 

 

Nashi Argan

Olej 100 ml  ( NS 831 )   

Olej 30 ml  ( NS 752 )   

 

vlasový OLEJ

 

Skutočný zázrak pre okamžitý lesk a ozdravenie vlasov. Naneste na vlhké vlasy, vysušte a nechajte vlasy žiariť. Zloženie : arganový olej a ľanový olej. Obohatený o UV filter.

 

 

 

 

 

 

Nashi Argan

Maska 150 ml ( NS 751 )  

Maska 250 ml ( NS 927 )  

 

 

 

Nashi Argan Deep Infusion je profesionálna maska, do ktorej sa zamilujete, vďaka ľahkému použitiu a okamžitým výsledkom.  Je navrhnutá tak, aby sa používala raz za týždeň namiesto kondicionéra alebo ako intenzívna liečba, najmä v stresových obdobiach.  Dôkladná infúzia preniká hlboko do vlasov, vyživuje a obnovuje ideálnu štruktúru vlasov bez toho, aby ich zaťažila. Vyberte si ju a objavte jej štruktúru, pružnosť a jednoduchosť štýlu od prvého použitia!

 

 

 

 

Nashi ŠAMPÓN ARMONIA  ( NS 959 )   

ošetrujúci šampón na pokožku 

 

 

Šampón ARMONIA profesionálny šampón na pokožku. Jeho prednosťou je čistiaca schopnosť, revitalizácia pokožky a vysoká hydratačná vlastnosť. Pokožke a vlasom dodáva pocit úplnej slobody a upraviteľnosti, ktorý chcete dostať aj bez perfektného vysušenia vlasov. Šampón neobsahuje alergény, je obohatený o rastlinné extrakty. Obsahuje organický arganový olej, ktorý je uznávaným a efektívnym zdrojom vlhkosti. Budete mať pocit pohody a sviežosti, rovnako ako najkrajšie pocity, ktoré vám zostanú naozaj príjemné. Bez fosfátov, parabénov, PPG, EDTA, farbív a silikónu.

 

 

 

Nashi ŠAMPÓN REFRESH SILVER  ( NS 949 )   

šampón pre blond vlasy 

 

 

Šampón s extra bieliacim účinkom. Eliminuje žlté odlesky v šedivých a blond vlasoch . Je vhodný pre všetky typy vlasov. Je šetrný k vlasom, obnovuje bunkovú štruktúru vlasu, chráni farbu pred vyplavením.Bez fosfátov, parabénov, PPG, EDTA.

 

 

 

 

 

 

 

Nashi CAPIXYL Shampoo ( NS 783 )  

capixyl energizujúci šampón

 

Energizujúci  šampón určený na ošetrenie citlivej vlasovej pokožky a na prevenciu proti vypadávaniu vlasov.Šetrne čistí pokožku preto je vhodný na každodenné použitie. 

 

Udržuje prirodzenú rovnováhu Zmierňuje vypadávanie vlasov Reguluje nadmernú tvorbu kožného mazu Eliminuje olupovanie vlasovej pokožky.

 

 

 

 

 


Nashi CAPIXYL 7 NIGHT program ( NS 747 )   

 

7 dňový program 

 

7 dňový program je určený ako doplnok pre 30 dňové ošetrenie.

 

Inovatívne intenzívne ošetrenie proti vypadávaniu vlasov s Capixyl sérom a aktívnymi bio - kmeňovými bunkami. Bio - kmeňové bunky obnovujú činnosť oslabených vlasových folikulov zatiaľ čo Capixyl  zvyšuje ich revitalizáciu.

 

Žiarivý lesk Uľahčuje rozčesávanie Predlžuje rastovú fázu vlasu Revitalizácia vlasového folikulu.

 

 

 

Nashi CAPIXYL 30 NIGHT ( NS 746 )   

 

30 dňový program

 

Inovatívne intenzívne ošetrenie proti vypadávaniu vlasov s Capixyl sérom a aktívnymi bio - kmeňovými bunkami. Bio - kmeňové bunky obnovujú činnosť oslabených vlasových folikulov zatiaľ čo Capixyl  zvyšuje ich revitalizáciu.

 

Žiarivý lesk Uľahčuje rozčesávanie Predlžuje rastovú fázu vlasu Revitalizácia vlasového folikulu.

 

 

 

 

 

 

Filler Therapy SHAMPOO  ( NS 848 )   

 

regeneračný šampón

 

 

Šampón obohatený o  vzácne prírodné zložky biologického pôvodu. Vhodný pre vlasy suché a poškodené. Je šetrný k vlasom obnovuje bunkovú štruktúru vlasu,chráni farbu Vašich vlasov.

 

 

 

 

 

 

 

Filler Therapy Condictioner  ( NS 859 )  

 

regeneračný kondicionér

 

 

Rekonštrukčná maska obohatená o rastlinné kmeňové bunky s obsahom kolagénu, elastínu a keratínu Vlasy sú okamžite jemné a majú nádherný lesk.

Chráni farbu Uľahčuje rozčesávanie vlasov Rekonštruuje poškodené vlasy Uzatvára a sceľuje ich končeky.

Obnovuje prirodzené zdravie vlasov. 

 

 

 

 

 

Filler Therapy Lifting Mask  ( NS 866 )  

 

regenerečný elixír

 

 

Rekonštrukčný elixír obohatený o rastlinné kmeňové bunky s obsahom kolagénu, elastínu a keratínu Vlasy sú okamžite jemné a majú nádherný lesk.

Chráni farbu Uľahčuje rozčesávanie vlasov Rekonštruuje poškodené vlasy Uzatvára a sceľuje ich končeky.

Obnovuje prirodzené zdravie vlasov.

 

 

 

 

Nashi Argan

ŠAMPÓN  200 ml ( NS 646 )   cena 14,- EUR

ŠAMPÓN  500 ml ( NS 649 )   cena 26,- EUR

 

 

Šampón Nashi Argan je základom zážitku Nashi Argan! Je vhodný pre všetky