Nashi argan produkty na telo

Produkty si môžete zakúpiť osobne na Jégeho 10.

 

Nashi Argan Dry Oil  ( NS 730 )  

 

suchý olej na telo 100 ml

 

 

Olej na suchú, tonizujúcu a elastickú pokožku! Nashi Argan Dry Oil je olej na telo, ktorý zaručuje hlbokú a nemastnú hydratáciu pokožky. Sametová textúra suchého oleja poskytuje okamžitý pocit pohody, zatiaľ čo vaša pokožka sa stáva elastickou a jemnou. Uprednostňujte jeho vstrebávanie masírovaním suchého oleja na celom tele; to vám pomôže bojovať proti známkam času!.

Účinky: upokojujúci pocit z oleja na koži, bez mastných škvŕn na oblečení, hydratuje suchú pokožku,  zabraňuje príznakom starnutia, zlepšuje tón a pružnosť pokožky.

 

 

Nashi Argan Shower oil  ( NS 920 )   

 

sprchový olej 250 ml

 

 

Hodvábny sprchový olej pre vaše osobné wellness SPA!Nashi Argan Sprchový olej je olej na očistenie tela, ktorý zmení sprchu na nový zážitok k úplnej spokojnosti. Zabudnite na špongie a agresívne peny, zatvorte oči, znova získajte dotyk, vôňu a vychutnajte si jeho jemnú textúru, rešpektujúcu aj tú najcitlivejšiu pokožku, na ktorej sa rozpúšťa pri kontakte s vodou a ponecha iba vlhkosť, vôňu a zvodný sametový efekt!

 

 

 

 

Nashi Argan BODY cream   ( NS 789 )   

 

telový krém 200 ml

 

Šikovný telový krém pre napnutú a hydratovanú pleť! Nashi Argan Daily Body je perfektný krém, ktorý dodáva hydratáciu, ktorú potrebujete každý deň! Jeho bohatý a zmäkčujúca formula rýchlej absorpcie vyživuje pokožku, zatiaľ čo jemná vôňa Nashi Argan poskytuje okamžitý pocit pohody. Používajte ho každý deň, aby ste získali viac tonizujúcu, upokojujúcu a jasnú pleť.

 

 

 

 

 

Nashi Argan Shower gel  ( NS 813 )   

 

sprchový gel 300 ml

 

 

Hydratácia a krása pre vašu pokožku, dokonca aj pod sprchou. Sprchový gél Nashi Argan je hodvábny sprchový gél, ktorý čistí pokožku a zjemňuje ju v teplých a zvodných tónoch linky Nashi Argan. Vďaka svojmu zloženiu obohatenému o arganový olej, aloe vera, alantoín a bambucké maslo pomáha obnoviť prirodzenú elasticitu pokožky.

 

 

 

 

 

Nashi Argan Body Scrub  ( NS 812 )  

 

telový píling 250 ml

 

 

Krém pre okamžitú zamatovú a hydratovanú pokožku! Nashi Argan Body Scrub je exfoliačné a vyhladzujúce ošetrenie zo solí a cukrových kryštálov, ktoré okamžite odstraňuje nepriehľadnosť a drsnosť zo stimulom pre obnovu buniek čím dodáv novú silu a jas! Vyskúšajte ho na suchú pokožku pre maximálnu odlupovaciu schopnosť alebo na mokrú pokožku pre jemnú akciu. Je obohatený o arganový olej, olej z ryžových otrúb a bambuckým maslom čím chráni vašu pokožku a zaručuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu. Na pocíť je hladký a zamatový.!