Nashi argan face - produkty na tvár

Produkty si môžete zakúpiť osobne na Jégeho 10.

 


Nashi Argan Radiant Anti - age moisturizer ( NS 793 )   

sérum s vitamínom E s liftingovým efektom

 

Argánový olej, kyselina hyaluronová, squalén, amarantový olej, hamamel virgínsky a vitamín E, všetko je obsiahnuté v zvláčňujúcom a extrémne hydratujúcom kréme , ktorý sa postará o pleť vašej tváre, rozjasní ju a zredukuje vrásky, opuchy a tmavé  kruhy.

 

Účinky :obnovyje a udržiava hydratáciu, poskytuje vyhladujúci efekt, viditeľný po prvej aplikácii, vyživuje a spevňuje pleť, vynikajúci a podklad pre make – upp.

 

 

 

 

Nashi Argan Gentle Scrub ( NS 812 )    

jemný peeling na tvár 

 

 

Pre tvár tak dokonalú a zbavenú nečistôt. Obnovuje pleť vašej tváre s miernym exfoliačným pílingom , ktorý hydratuje a vyrovnáva tón vašej pleti. Vďaka výživným a regeneračným vlastnostiam granúl marhuľových jadierok a jojobových kvapiek, prírodný argánový olej a glycerín dodáva jas a hydratáciu a rovnako tak vytvára anti-agingový efekt vďaka vitamínu E.

 

Účinky:  obnovuje pleť vašej tváre vyhľadením a vyživením, zanecháva pleť dokonale hydratovanú, bojuje proti voľným radikálom, ktoré spôsobujú starnutie pokožky

 

 

 

Nashi Argan Nectar  ( NS 838 )  

 

revitalizačný olej na tvár

 

 

Pre obnovu a rozjasnenie pleti. Unikátne ošetrenie tváre ktoré oživuje všetky typy pleti od mladej po zrelú. Malé vrásky vyzerajú vyplnené, pleť je hladšia a viac lesklá. Ochrana pred starnutím vďaka antioxidačným látkam.

 

Účinky: dodáva tón, pevnosť a pružnosť tvári, krku a dekoltu, obnovuje aj vysušenú pleť, dodáva jej jas a zdravý lesk, rekonštruuje hydrolipidovú vrstvu pokožky tváre, dodáva vyhladený a lesklý vzhľad.

 

 

 

 

 

Nashi Argan Cleansing Oil  ( NS 951 ) 

 

čistiaci olej na tvár

 

 

Nashi Argan Cleansing Oil je čistiaci prostriedok na odstraňovanie make-upu v textúre oleja, ktorý premieňa vašu čistiacu rutinu na tvári do neodolateľného krásneho rituálu. Jeho vzácne oleje produkujú hodvábnu emulziu, ktorá vás obalí jemnou masážou, účinne odstraňuje make-up a nečistoty a dáva pokožke na tvár, krk a výstrih príjemný pocit pohody, na ktorý nikdy nebudete chcieť zabudnúť! Bavlnené podložky a agresívne utierky sa stávajú minulosťou, jediné, čo budete potrebovať, sú vaše ruky, voda ... a pár sekúnd!

 

Účinky: vysoký čistiaci účinok, odstránenie makeupu, jemný k pokožke

 

 

 

Nashi Argan Lip Care  ( NS 913 )  

 

hydratačná tyčinka 

 

 

Balzam na pery na pre jemné a chránené pery. Nashi Argan Lip Care je balzam na pery, ktorý budete mať kdekoľvek! Jeho šikovný formát paličky je ideálny na ochranu aj tých najsuchších a najviac popraskaných pier. Je pripravený z rastlinného koncentrátu olejov a masla so silnými hydratačnými a zmäkčujúcimi vlastnosťami. Je ideálny pre každú chvíľu dňa, je unisex a vyhovuje pre pery všetkých vekových kategórií!