PLANTUR

Nákupom tovaru za 55,- EUR získate šampón HC Laboratory v hodnote 12,-€ ZADARMO.

Pri nákupe produktov HC Laboratory nad 39,- EUR získate ZĽAVU 30% .

( zľavu získate uplatnením kupónu v košíku , heslo kupónu je : " instant " )Rad prípravkov Plantur 39 bol špeciálne vyvinutý pre potreby vlasov po štyridsiatke. Na začiatku menopauzy sa u žien mení hormonálna rovnováha. Tým môžu trpieť aj vlasy. Aby sme zaistili správnu starostlivosť o vaše vlasy, vyvinuli sme rad prípravkov Plantur 39, ktorý vlasom u žien po štyridsiatke poskytuje potrebnú podporu.-33%
Plantur 39 Color Brown Fytokofein šampón 250ml
Plantur 39 Color Brown Spoľahlivá prevencia pred vypadávaním vlasov, blednutím farby aj šedinami v jednom kroku. Kofeínový šampón pre hnedé odtiene vlasov Plantur 39 Color Brown im s každým umytím..
-33%
Plantur 39 Color Silver Fytokofein šampón 250ml
Color Silver Fyto-kofeínový šampón Pre elegantný strieborný lesk - bez žltého nádychu Plantur 39 Color Silver Fyto-kofeínový šampón dodáva blond, zosvetleným alebo šedým vlasom elegantný strieborný ..
-33%
Plantur 39 Fytokofein šampón pre farbené vlasy 250
Plantur 39 K strate vitality vlasov dochádza najčastejšie vplyvom hormonálnych zmien. Vlasové korienky žien sú chránené vysokým podielom ženských hormónov (estrogénov) a hlavne v období menopauzy s..
-33%
Plantur 39 Fytokofein šampón pre jemné vlasy 250ml
Plantur 39 K strate vitality vlasov dochádza najčastejšie vplyvom hormonálnych zmien. Vlasové korienky žien sú chránené vysokým podielom ženských hormónov (estrogénov) a hlavne v období menopauzy ..
-34%
Plantur 21 Nutrikofein balzam posilnenie vlasov175
Plantur 21 Nutri balzam #longhair Túžite po zvodne dlhých vlasoch, ale už vás nebaví čakať? Kofeínový balzam pre rast vlasov a posilnenie od korienkov Plantur 21 #longhair vás s každým použitím po..
-34%
Plantur 21 Nutrikofein Booster posilnenie vlasu125
Plantur 21 #longhair Booster Ak túžite po nádherne dlhých vlasoch plných lesku, mali by ste začať pri korienkoch. Rastové sérum pre pokožku hlavy Plantur 21 #longhair Booster s vyživujúcim kofeíno..
-34%
Plantur 21 Nutrikofein šampón posilnenie vlasov200
Plantur 21 #longhair Nutri-kofeínový šampón Pre tých, čo nechcú čakať Step 1: Plantur 21 #longhair Nutri-kofeínový šampón zlepšuje prirodzený rast vlasov a dodáva vašim vlasom každodennú dávku energ..
-33%
Plantur 39 Balzam - farbené a poškodené vlasy 150
Plantur 39 - Balzam Doprajte svojim vlasom pravidelnú dávku kofeínu a užívajte si krásne a zdravé vlasy aj po 40. Kofeínový balzam pro farbené a poškodené vlasy Plantur 39 regeneruje povrch vlasov..
-33%
Plantur 39 Balzam pre jemné a lámavé vlasy 150ml
Po štyridsiatke vlasy reagujú na stres citlivejšie. Predovšetkým jemné, tenké vlasy trpia a strácajú svoj objem pri úprave účesu. Tiež opakované umývanie vlasov môže mať negatívny vplyv na povrch vlas..
-33%
Plantur 39 Color Brown Balzam  150ml
Color Brown balzam zvyšuje účinok šampónu, s ktorým je farba vlasov ešte žiarivejšia. Dochádza k zakrytiu prvých šedivých vlasov a odrastov – farba je žiarivejšia s každým použitím balzamu. Vaše vlasy..
-33%
Plantur 39 Color Silver Balzam 150ml
Color Silver balzam Pre elegantný strieborný lesk - bez žltého nádychu Plantur 39 Color Silver balzam zvyšuje účinok šampónu a farba vlasov je ešte žiarivejšia. Na povrchu vlasu sa hromadia fialové ..
-33%
Plantur 39 Fytokofein tonikum po 40tke 200ml
Plantur 39 Menopauza dokáže s vlasmi pekne zatočiť. Tonikum pre rast vlasov a posilnenie od korienkov Plantur 39 je určené špeciálne pre ženy v tomto náročnom období. Bolo vyvinuté pre všetkých, k..
Zobrazenie 1 až 12 z 12 (1 stránok)