ARAŠIDOVE MASLA

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

-33%
NutVit 100% Mandľové maslo Crunchy 500g chrumkavé
NutVit 100% mandľové maslo je vynikajúci a jedinečný produkt, vytvorený pre najnáročnejších gurmánov, ľudí, ktorí sa starajú o svoju štíhlu postavu, šport a pre tých, ktorí obmedzujú v strave škodlivý..
-33%
NutVit 100% Mandľové maslo Smooth 500g
NutVit 100% mandľové maslo 500 g NutVit 100% mandľové maslo s minerálmi je vynikajúci a jedinečný produkt, vytvorený pre najnáročnejších gurmánov, ale aj pre ľudí, ktorí sa starajú o štíhlu líniu, špo..
-33%
OstroVit arašid.Čoko maslo,liesko-orech-karamel500
OstroVit Čokoládový orieškový krém + karamelizované lieskové oriešky 500 g OstroVit Čokoládový orieškový krém + karamelizované lieskové oriešky je lahodný krém na chlebíčky, palacinky a dezerty s jedi..
-33%
OstroVit arašid.malso,orech-karamel,himal. soľ 500
OstroVit orieškový krém + karamelizované lieskové orechy + himalájska soľ 500 g OstroVit Arašidové maslo + lieskový orech v karameli + himalájska soľ je lahodný orieškový krém s mimoriadne jednoduchým..
-33%
OstroVit arašidové maslo bez prid.cukru jemné 500
OstroVit Jemné Arašidové maslo 100% 500 g OstroVit 100% arašidové maslo je vynikajúci a jedinečný produkt, vytvorený pre najnáročnejších gurmánov, ale aj pre ľudí, ktorí sa starajú o štíhlu líniu, špo..
-33%
OstroVit Tahini s príchuťou vanilky 500g
Tahini je hustá sezamová nátierka založená na pražených sezamových semienkach. Jeho intenzívna chuť sa dokonale hodí k sladkým aj slaným jedlám. V kuchyni Blízkeho východu je tahini jednou z ingredien..
-35%
Protein BarDeLux tyčinka Cheesecake 50g, Warrior
Tyčinky Protein Bar DeLuxe sú proteínovou novinkou od Warrior, ktorá je unikátom medzi proteínovými tyčinkami súčasného trhu. Neodolateľná chuť, aróma, konzistencia a vyvážené zloženie, ktoré je prija..
-34%
The Bar Proteinova tyčinka čokoláda 60g, OstroVit
OstroVit THE BAR. 60 g OstroVit THE BAR. je vysokoproteínová tyčinka, ktorá dokonale uspokojí vaše vlčie chúťky, keď máte chuť siahnuť po niečom sladkom. Je to vynikajúci proteínový snack, ktorý si mô..
-34%
The Bar Proteinova tyčinka jahoda 60g, OstroVit
OstroVit THE BAR. 60 g je vysokoproteínová tyčinka, ktorá dokonale uspokojí vaše vlčie chúťky, keď máte chuť siahnuť po niečom sladkom. Je to vynikajúci proteínový snack, ktorý si môžete vziať so sebo..
-34%
The Bar Proteinova tyčinka vanilka 60g, OstroVit
OstroVit THE BAR. 60 g OstroVit THE BAR. je vysokoproteínová tyčinka, ktorá dokonale uspokojí vaše vlčie chúťky, keď máte chuť siahnuť po niečom sladkom. Je to vynikajúci proteínový snack, ktorý si mô..
-34%
Warrior Beauty Collagen Shot na kĺby 60ml
Warrior Beauty Collagen Shot2.5 g kolagénu v jednej dávke.Doplnok typu “all-in-one” pre zdravý vzhľad.Pre zdravú pokožku, kĺby, vlasy a nechty. Obohatený o široké spektrum ovocných štiav, vitamínov a ..
Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)
Top produkty