Bio Medical Astaxanthin mozog, imunita, kardio 60c

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

Kód produktu: BM805221
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
12.90 € 19.40 €
Bez DPH: 10.75 €
Astaxanthin - kapsuly s obsahom jedného z najsilnejších antioxidantov, ktoré možno nájsť v prírode. Karotenoid, prirodzene sa vyskytujúci vo veľkom počte živých organizmov (riasy, homár, plameniak, losos, atď.), má priaznivé účinky na svaly, kardiovaskulárny systém, zrak, mozog, imunitu a kožu. Praktické kapsuly umožnia pohodlný príjem 4 mg astaxantínu z jednej kapsuly. Čítať viac...

Astaxanthin - kapsuly s obsahom jedného z najsilnejších antioxidantov, ktoré možno nájsť v prírode. Karotenoid, prirodzene sa vyskytujúci vo veľkom počte živých organizmov (riasy, homár, plameniak, losos, atď.), má priaznivé účinky na svaly, kardiovaskulárny systém, zrak, mozog, imunitu a kožu. Praktické kapsuly umožnia pohodlný príjem 4 mg astaxantínu z jednej kapsuly. 

 • 4 mg astaxantínu v jednej dávke.
 • Jeden z najúčinnejších prírodných antioxidantov.
 • Prispieva k normálnej obranyschopnosti organizmu.
 • Efektívne bojuje proti starnutiu.
 • Posilňuje činnosť viacerých orgánových systémov človeka.
 • Bojujte proti nástrahám vonkajšieho prostredia s kapsulami prírodného astaxantínu!

   

  ÚČINNÉ ZLOŽKY PRODUKTU

  Astaxantín predstavuje prírodný karotenoid pochádzajúci z rias Haematococcus pluvialis. Prirodzene sa vyskytuje v riasách, krevetách, kraboch či svaloch lososa. Ide o jeden z najsilnejších antioxidantov vôbec - jeho účinky sú približne 6000-krát silnejšie ako vitamín C, 3000-krát silnejšie ako resveratrol, 800-krát silnejšie ako koenzým Q10 a 500-krát silnejšie ako vitamín E. Pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom spôsobeným voľnými radikálmi.   

   

  Charakter kapsulovaných látok spôsobuje rôznorodé sfarbenie kapsúl Astaxanthin. Ide o prirodzený jav a tieto kapsuly sú v poriadku.


  Z POHĽADU VEDY

  Prečítajte si o pozitívnych účinkoch pravidelného užívania astaxantínu. 

   

  NÁŠ TIP!

  Pre správne fungovanie Vašej imunity si môžete vybrať aj ďalšie produkty z nášho širokého sortimentu.

   Astaxantín je podobne ako všetky naše produkty vyrábaný v prvotriednej kvalite na území Slovenskej republiky.


  Zloženie: inulín, vegetariánska kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), extrakt z riasy Haematococcus pluvialis (5% astaxantín), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu. 

  Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.


  Dávkovanie: Užite 1 kapsulu denne a zapite dostatočným množstvom vody. 

  Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula 

  Účinné látky v ODD (1 kapsula): astaxantín 4mg*. *Referenčná výživová hodnota nie je definovaná. Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty