Bio Medical Broccoli antioxidant, detox 100c

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

Kód produktu: BM805177
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
12.90 € 19.40 €
Bez DPH: 10.75 €
Broccoli Extract Capsules - kapsuly s obsahom prírodného sulforafánu obsiahnutého v brokolici. Sulforafán priaznivo vplýva prakticky na všetky orgánové systémy ľudského tela a predstavuje skvelý doplnok výživy pre každého zástancu zdravého životného štýlu. Brokolicový extrakt je prémiovým nutraceutikom s výraznou slovenskou stopou. Čítať viac...

Broccoli Extract Capsules - kapsuly s obsahom prírodného sulforafánu obsiahnutého v brokolici. Sulforafán priaznivo vplýva prakticky na všetky orgánové systémy ľudského tela a predstavuje skvelý doplnok výživy pre každého zástancu zdravého životného štýlu. Brokolicový extrakt je prémiovým nutraceutikom s výraznou slovenskou stopou. 

 • 2.5 mg sulforafánu v jednej dávke.
 • Podporujú imunitný systém.
 • Pomáhajú bojovať proti oxidačnému stresu. 
 • Priaznivo vplývajú na činnosť pečene.
 • Vhodné pre vegetariánov a vegánov.
 • Broccoli Extract Capsules - prémiový slovenský produkt s obsahom Sulforafánu vyrobený z tej najkvalitnejšej brokolice!

   

  ÚČINNÉ ZLOŽKY PRODUKTU

  Sulforafán patrí medzi tzv. fytochemikálie, čo znamená, že ho nájdeme vo viacerých rastlinách - predovšetkým v kapuste, keli, karfiole či brokolici, pričom posledný menovaný zástupca je jeho vôbec najbohatším zdrojom. Pôsobí ako antioxidant a stimulátor prirodzených enzýmov zaisťujúcich detoxikáciu organizmu. Epidemiologické štúdie opakovane preukázali znížený výskyt zdravotných ťažkostí rôzneho druhu u osôb pravidelne konzumujúcich hluboviny. Ich užívaním dochádza k produkcii tzv. enzýmov fázy 2, ktoré neutralizujú škodlivé látky z vonkajšieho prostredia skôr než by poškodili našu DNA. 

   

  Z POHĽADU VEDY

   Prečítajte si o pozitívnych účinkoch pravidelného užívania sulforafánu. 

   

  NÁŠ TIP!

  Zásoby flavonoidov a ďalších antioxidantov si môžete doplniť aj prostredníctvom ďalších prírodných extraktov z nášho sortimentu. 

  Broccoli Extract Capsules sú podobne, ako všetky naše produkty, kapsulované a balené v prvotriednej kvalite na území Slovenskej republiky.


  Zloženie: brokolicový extrakt 10:1 (0,5% sulforafán), vegetariánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), objemové činidlo: maltodextrín, protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu. 

  Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

  Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

  Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu denne a zapite vodou. 

  Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula 

  Účinné látky v ODD (1 kapsula): brokolicový extrakt 500mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná). 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty