Bio Medical Cranberry 36:1 imunita, prostata 100t

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

Kód produktu: BM488830
Dostupnosť: Skladom
6.80 € 10.20 €
Bez DPH: 5.67 €
Cranberry Extract je práškový extrakt v pomere 36:1 z plodov brusnice veľkoplodej (Vaccinium macrocarpon) v pohodlnej forme tabliet.

Zatiaľ čo väčšina brusnicových doplnkov výživy pochádza z koncentrovaných štiav, Warrior ponúka extrakt z celých plodov, ktorý poskytuje tie najaktívnejšie zložky a široké spektrum výhod. Čítať viac...

Cranberry Extract je práškový extrakt v pomere 36:1 z plodov brusnice veľkoplodej (Vaccinium macrocarpon) v pohodlnej forme tabliet.

Zatiaľ čo väčšina brusnicových doplnkov výživy pochádza z koncentrovaných štiav, Warrior ponúka extrakt z celých plodov, ktorý poskytuje tie najaktívnejšie zložky a široké spektrum výhod.  

Cranberry Extract

  • Forma tabliet vhodná pre tých, ktorým chuť brusníc nevyhovuje.
  • 23% podiel antokyanidínov (antioxidantov)!
  • Zdroj katechínov, flavonoidov a vitamínu C.
  • 522mg brusnicového extraktu v dennej dávke.
  • Vhodná súčasť detoxikačných kúr.
  • Močové ústrojenstvo + imunita.
  • Pre vegetariánov aj vegánov.


Ľudský imunitný systém je prirodzenou obranou Vášho tela, takže zabezpečenie toho, aby fungoval čo najefektívnejšie, je nevyhnutné!

Zloženie: objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý; extrakt z plodov brusnice veľkoplodej (Vaccinium macrocarpon)  v pomere 36:1 (nosič: maltodextrín), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkovanie: 1 tabletu 3-krát denne zapite dostatočným množstvom vody. 

Odporúčaná denná dávka: 3 tablety 

Účinné látky v ODD (3 tablety): extrakt z plodov brusnice veľkoplodej 522mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná). 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty