Bio Medical Liposomal Calcium+D3+C kosti,rast200ml

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

Kód produktu: BM803951
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
13.90 € 20.90 €
Bez DPH: 11.58 €
Liposomal Calcium + D3+ C predstavuje kombináciu troch silných zložiek určenú na podporu zdravia kostí. Produkt s vysokou vstrebateľnosťou a biologickou aktivitou je vhodný pre všetkých - dospievajúcich s intenzívnejšou tvorbou a rastom kostnej hmoty a zubov, ženy a seniorov so zvýšenými nárokmi na zásobenie vápnikom a všetkých aktívnych ľudí, ktorí potrebujú mať pohybový aparát v špičkovom stave. Navyše, pridaný vitamín C sa postará o silnú imunitu. Čítať viac...

Liposomal Calcium + D3+ C predstavuje kombináciu troch silných zložiek určenú na podporu zdravia kostí. Produkt s vysokou vstrebateľnosťou a biologickou aktivitou je vhodný pre všetkých - dospievajúcich s intenzívnejšou tvorbou a rastom kostnej hmoty a zubov, ženy a seniorov so zvýšenými nárokmi na zásobenie vápnikom a všetkých aktívnych ľudí, ktorí potrebujú mať pohybový aparát v špičkovom stave. Navyše, pridaný vitamín C sa postará o silnú imunitu. 

 • Kombinácia troch veľmi dôležitých mikronutrientov od BioMedical!
 • Lipozomálny vitamín C, D3 a vápnik v jednom!
 • Lipozomálna forma pre maximálne vstrebávanie a dostupnosť v organizme.
 • Pre silný pohybový aparát a vysokú úroveň imunity.
 • Prispeje nielen k silnému telu, ale aj mysli.
 • Vhodný pre vegetariánov a vegánov.
 • Bez obsahu GMO, umelých aróm, farbív a pridaného cukru. 
 • Liposomal Calcium + D3+C pokryje odporúčanú dennú dávku už jednou čajovou lyžičkou!

   

  ÚČINNÉ ZLOŽKY PRODUKTU

  Vápnik je veľmi dôležitý pre zdravé kosti, zuby a svaly. Má výborný vplyv na metabolizmus a nervovú sústavu. Vitamín D napomáha vstrebávaniu vápnika, jeho spracovaniu a následnému využitiu. Pomáha upokojovať nervový systém, podporuje zdravý spánok a zvyšuje prah citlivosti voči bolesti. Vitamín C prispieva k správnej funkcii imunitného a nervového systému, podporuje psychickú odolnosť a obranyschopnosť proti únave a vyčerpaniu. 

   

  Z POHĽADU VEDY

  Prečítajte si, akými mechanizmami sa vápnik podieľa na udržiavaní zdravého tela. 

  NÁŠ TIP!

  Odporúčame kombináciu s magnéziom, ktoré sa rovnako podieľa na dobrom stave kostí, zubov a svalov.

   

  Rovnako ako všetky nami predávané produkty, aj Liposomal Calcium+D3+C je vyrobený z bezpečných a starostlivo vybraných ingrediencií.


  Zloženie: demineralizovaná voda, slnečnicový lecitín, mliečnan vápenatý (vápnik), cholekalciferol (vitamín D3),  kyselina l-askorbová (vitamín C), konzervačná látka: sorban draselný, antioxidant: L-askorbát sodný. 

  Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti a osoby do 18 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

  Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte v priebehu 30-tich dní. 

  Dávkovanie: 1-krát denne 5ml (1 čajová lyžička). 

  Odporúčaná denná dávka: 5ml 

  Účinné látky v ODD (5ml): vápnik 50mg (6,3% RVH*), vitamín C 50mg (63% RVH*), vitamín D3 25µg (1000IU (500% RVH*)). 

  *RVH=referenčná výživová hodnota. 


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty