Bio Medical Liposomal vit. C koža,kosti,zuby 200ml

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

Kód produktu: BM804033
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
11.90 € 17.90 €
Bez DPH: 9.92 €
Liposomal Vitamin C obsahuje až 1000 mg najlepšie vstrebateľného vitamínu C v jednej dávke. Tekutá forma v kombinácii s prírodnými fosfolipidmi zaisťuje jeho prenos na miesto určenia a chráni ho pred poškodením v tráviacom trakte. Lipozóm vďaka svojim vlastnostiam ideálne splynie s bunkou a stane sa jej dôležitou stavebnou súčasťou. Navyše, mikroživiny v lipozomálnej forme sú až 20-krát lepšie vstrebateľné v porovnaní s bežne dostupnými suplementmi. Liposomal Vitamin C ocenia všetci, ktorí chcú z každého doplnku výživy vyťažiť maximum. Čítať viac...

Liposomal Vitamin C obsahuje až 1000 mg najlepšie vstrebateľného vitamínu C v jednej dávke. Tekutá forma v kombinácii s prírodnými fosfolipidmi zaisťuje jeho prenos na miesto určenia a chráni ho pred poškodením v tráviacom trakte. Lipozóm vďaka svojim vlastnostiam ideálne splynie s bunkou a stane sa jej dôležitou stavebnou súčasťou. Navyše, mikroživiny v lipozomálnej forme sú až 20-krát lepšie vstrebateľné v porovnaní s bežne dostupnými suplementmi. Liposomal Vitamin C ocenia všetci, ktorí chcú z každého doplnku výživy vyťažiť maximum. 

 • Lipozomálny vitamín C od BioMedical v pohodlnej tekutej forme!
 • Najlepšie vstrebateľná a využiteľná forma vitamínu C.
 • Vyše 95%-ná vstrebateľnosť vďaka lipozomálnej forme.
 • 1000mg vitamínu C v dennej dávke.
 • Podporuje správne fungovanie imunitného systému.
 • Vstrebávanie začína už v ústach.
 • Dosahuje vysoké hladiny v organizme.
 • Bez obsahu GMO, umelých aróm, farbív a pridaného cukru.
 • Jedná dávka Liposomal Vitamin C obsahuje až 1000 mg najefektívnejšieho vitamínu C pre maximálnu podporu imunity!

   

  ÚČINNÉ ZLOŽKY PRODUKTU

  Vitamín C hrá kľúčovú úlohu v množstve dôležitých biochemických procesov v organizme. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, a to ako pri intenzívnom fyzickom výkone, tak aj počas bežného dňa. Podporuje normálnu činnosť nervovej sústavy, psychickú odolnosť a obranyschopnosť voči stavom vyčerpania a únavy. Ako významný antioxidant prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom spôsobeným voľnými radikálmi. Rovnako zvyšuje vstrebávanie železa a je potrebný pre zdravý stav kože, kostí, chrupaviek či zubov. Tým, že si ho náš organizmus nedokáže vytvoriť, je jeho príjem z kvalitných zdrojov nesmierne dôležitý. 

    

  Z POHĽADU VEDY

  Prečítajte si jeden z najnovších súhrnov opisujúcich dôležité úlohy (nielen) vitamínu C v boji proti neviditeľnému záškodníkovi.

  NÁŠ TIP!

  Na náš imunitný systém sú vzhľadom k súčasnej situácii vo svete kladené zvýšené nároky. Pre podporu obranyschopnosti organizmu nezabúdajte ani na dostatočný príjem vitamínu D a zinku.   

   

  Rovnako ako všetky nami predávané produkty, aj Liposomal Vitamin C je vyrobený z bezpečných a starostlivo vybraných ingrediencií.


  Zloženie: demineralizovaná voda, kyselina L-askorbová (vitamín C), slnečnicový lecitín, antioxidant: L-askorbát sodný, konzervačná látka: sorban draselný. 

  Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti a osoby do 18 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

  Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte v priebehu 30-tich dní. 

  Dávkovanie: 2-krát denne 5ml (1 čajová lyžička). 

  Odporúčaná denná dávka: 10ml 

  Účinné látky v ODD (10ml): vitamín C 1000mg (1250% RVH*). *RVH=referenčná výživová hodnota. 


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty