Bio Medical Quercetin trávenie, imunita,kardio 90c

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

Kód produktu: BM809120
Dostupnosť: Skladom
9.80 € 14.70 €
Bez DPH: 8.17 €
Quercetin - kapsuly s obsahom prírodného flavonoidu kvercetínu pochádzajúceho z jerlínu japonského. Kvercetín sa v prírode vyskytuje v rôznych formách a je dobre známy ako silný a účinný antioxidant s pozitívnym vplyvom na imunitný, tráviaci a kardiovaskulárny systém. Kvercetín zároveň podporuje antioxidačné účinky vitamínu C. Praktické kapsuly umožnia pohodlný príjem 250 mg kvercetínu z jednej kapsuly. Čítať viac...

Quercetin - kapsuly s obsahom prírodného flavonoidu kvercetínu pochádzajúceho z jerlínu japonského. Kvercetín sa v prírode vyskytuje v rôznych formách a je dobre známy ako silný a účinný antioxidant s pozitívnym vplyvom na imunitný, tráviaci a kardiovaskulárny systém. Kvercetín zároveň podporuje antioxidačné účinky vitamínu C. Praktické kapsuly umožnia pohodlný príjem 250 mg kvercetínu z jednej kapsuly. 

 • 250 mg kvercetínu v jednej dávke.
 • Jeden z najsilnejších a najúčinnejších antioxidantov.
 • Prispieva k lepšej obranyschopnosti organizmu.
 • Vo forme praktických kapsúl.
 • Vhodný pre vegetariánov a vegánov.
 • Quercetin - výťažok z jerlínu japonského pre Vašu optimálnu imunitu!

   

  ÚČINNÉ ZLOŽKY PRODUKTU

  Kvercetín je veľmi účinný bioflavonoid, prirodzene sa vyskytujúci, napríklad, v citrusových plodoch. Ide o najčastejšie prijímaný antioxidant v potrave, ktorý svojimi účinkami patrí medzi najsilnejšie a najúčinnejšie. Podľa viacerých výskumov prispieva k správnemu fungovaniu imunitného, tráviaceho a kardiovaskulárneho systému. Na rozdiel od iných látok s podobnými účinkami, kvercetín sa tepelnou úpravou ani zmrazením neničí, jeho biologická aktivita zostáva zachovaná za každých okolností. Prítomnosť kvercetínom je spoločným znakom mnohých superpotravín. Náš produkt je obohatený aj o extrakt bromelaínu - proteolytickýho enzýmu vyskytujúceho sa predovšetkým v ananáse, ktorý sa podieľa na trávení bielkovín a ich rozklade na základné stavebné jednotky - aminokyseliny. 

  Quercetin je podobne, ako všetky naše produkty, vyrábaný v prvotriednej kvalite na území Slovenskej republiky.


  Zloženie: kvercetín, bromelaín (1200 GDU/g), vegetariánska kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu.  

  Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

  Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

  Dávkovanie: Užite 1 kapsulu denne a zapite dostatočným množstvom vody. 

  Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula 

  Účinné látky v ODD (1 kapsula): kvercetín 250mg*. bromelaín (1200 GDU/g) 50mg*. *Referenčná výživová hodnota nie je definovaná. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty