CANNABIS

Nákupom tovaru za 55,- EUR získate šampón HC Laboratory v hodnote 12,-€ ZADARMO.

Pri nákupe produktov HC Laboratory nad 39,- EUR získate ZĽAVU 30% .

( zľavu získate uplatnením kupónu v košíku , heslo kupónu je : " instant " )

AKTIVOVAŤ FILTER
-34%
Masážny gél Cannabis FLEX - Chladivý 380ml PALACIO
Chladivý masážny gél s Cannabis olejom obsahuje kombináciu účinných prírodných látok a extraktov pre lokálne osvieženie a prekrvenie natiahnutých svalov a kĺbov. Relaxačná masáž napomáha uvoľňovať una..
-34%
Masážny gél Cannabis FLEX - HREJIVÝ 380ml PALACIO
Hrejivý masážny gél s Cannabis olejom obsahuje kombináciu prírodných látok a extraktov pre lokálne prokrvenie a prehriatie natiahntých svalov a kĺoubov. Relaxačná masáž napomáhá uvoľňovať unavené sval..
-34%
Masť Cannabis regeneračná, 125ml, PALACIO
Prírodná masť s obsahom vysoko kvalitného oleja pre účinnú starostlivosť o suchú, popraskanú a svrbiacu pokožku. Obmedzuje výskyt suchých, drsných a šupinatých miest na pokožke v oblasti rúk, lakťov, ..
-34%
Šampón na vlasy Cannabis Žihľava 500ml, PALACIO
Sprchový gel s chladivým efektom. Vhodný pre pravidelné umývanie celého tela vrátane vlasov. Vhodný pri športovaní, fyzickej aktivite a únave. Obsahuje kvalitný olej zo semien. Zloženie: Aqua, Sodium..
-34%
Soľ Cannabis do kúpeľa, Mentol 900g, PALACIO
Kúpeľová soľ s obsahom kvalitného oleja zo semien (Cannabis Sativa L.,Angiospermae) a s mentolom. Mentol vyvoláva jemný pocit ľadovej sviežosti. ZLOŽENIE: Sodium Chloride, Parfum, Glycerin, Cannabis ..
-34%
Soľ do kúpeľa Cannabis Rosmarinus 900g, PALACIO
Kúpeľová soľ s originálnou kombináciou kvalitného Cannabis oleja a podmanivou vôňou rozmarínu. Receptúra obsahuje kvalitný olej zo semien (Cannabis Sativa L., Angiospermae), ktorý pôsobí ako prírodný..
-34%
Sprchový gél -  Cannabis 250ml, PALACIO
Nie je nad to, dopriať si po náročnom dni kúpeľ alebo sprchu po ktorej se budete cítiť ako znovuzrození. Regeneračný sprchový gél Palacio Shower Gel dôkladne čistí a revitalizuje pokožku celého tela. ..
-34%
Sprchový šampón 2v1 Cannabis FLEX 500ml, PALACIO
Sprchový gel s chladivým efektom. Vhodný pre pravidelné umývanie celého tela vrátane vlasov. Vhodný pri športovaní, fyzickej aktivite a únave. Obsahuje kvalitný olej zo semien (Cannabis Sativa L., Ang..
-34%
Sprchový šampón 2v1 MENTOL 500ml, PALACIO
Sprchový gel s chladivým efektom. Vhodný pre pravidelné umývanie celého tela vrátane vlasov. Vhodný pri športovaní, fyzickej aktivite a únave. Obsahuje kvalitný olej zo semien. Zloženie: Aqua, Sodium..
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)