OstroVit CLA + zelený čaj + L-karnitín 90 mäkký gé

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV220193
Dostupnosť: Skladom
8.89 € 13.30 €
Bez DPH: 7.41 €
OstroVit CLA + zelený čaj + L-karnitín je doplnok stravy v kapsulách určený pre fyzicky aktívnych ľudí s obsahom konjugovanej kyseliny linolovej (CLA), extraktu z listov zeleného čaju a L-karnitínu. Čítať viac...

OstroVit CLA + zelený čaj + L-karnitín 90 kapsúl

OstroVit CLA + zelený čaj + L-karnitín je doplnok stravy v kapsulách určený pre fyzicky aktívnych ľudí s obsahom konjugovanej kyseliny linolovej (CLA), extraktu z listov zeleného čaju a L-karnitínu.

  • V balení obsahuje 90 porcií
  • 1 porcia = 1 kapsula
  • Kapsuly sa ľahko prehĺtajú

OstroVit CLA + zelený čaj + L-karnitín

CLA - konjugovaná kyselina linolová má účinok podporujúci rast čistej svalovej hmoty a pomáha spaľovať nepotrebné tukové tkanivo. CLA je veľmi silný antioxidant – vykazuje asi 100-krát väčšiu antioxidačnú aktivitu ako vitamín E, vďaka čomu pomáha brzdiť tvorbu voľných radikálov a odďaľuje starnutie organizmu. Okrem toho kyselina CLA zlepšuje mineralizáciu kostí a má schopnosť normalizovať hladinu glukózy v krvi.

ZELENÝ ČAJ - extrakt zo zeleného čaju obsiahnutý v prípravku obsahuje veľmi vysoké množstvo polyfenolov, ktoré majú silný antioxidačný účinok. Má schopnosť vychytávať voľné radikály, ktoré urýchľujú proces starnutia organizmu. Vďaka tomu extrakt zo zeleného čaju pomáha znižovať a odďaľovať proces starnutia organizmu. Extrakt zo zeleného čaju navyše podporuje imunitný systém. Extrakt zo zeleného čaju navyše účinne podporuje proces spaľovania telesného tuku, pomáha stimulovať proces rozkladu tukových buniek a zabraňuje ich opätovnému zväčšovaniu.

L-KARNITÍN je chemická organická zlúčenina zo skupiny aminokyselín, ktoré sa prirodzene vyskytujú v našom tele. Karnitín je látka prispievajúca k spaľovaniu telesného tuku. Mastné kyseliny transportované L-karnitínom sa oxidujú v mitochondriách - bunkových energetických centrách. Pri užívaní L-karnitínu je cítiť nárast energie. Používanie nášho produktu prispieva k prevencii ukladania tuku.

Vlastnosti:

  • Podporuje fyzické a duševné schopnosti
  • Pomáha skrátiť čas potréningovej regenerácie
  • Podieľa sa na udržiavaní zdravej telesnej hmotnosti
  • Podporuje metabolizmus glukózy
  • Priaznivo pôsobí na obranyschopnosť organizmu

POZOR! Obsahuje kofeín; neodporúča sa deťom a tehotným ženám (obsah kofeínu 18 mg v 1 porcii).

Odporúčané použitie

Užite 1 porciu (1 kapsulu), najlepšie pred fyzickým výkonom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na konzumáciu. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné informácie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty