OstroVit Supreme Pure HMB 210 g prírodný

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV611281
Dostupnosť: Skladom
13.96 € 20.90 €
Bez DPH: 11.63 €
OstroVit Supreme Pure HMB je najkvalitnejší moderný doplnok, ktorý pozostáva len z jednej látky, ktorou je HMB. Produkt bol fragmentovaný podrobením procesu mikronizácie, ktorý poskytuje ešte lepšiu vstrebateľnosť. Bez plnív, konzervačných látok a farbív. Minimalizmus kompozície stvorený pre tých najlepších. Čítať viac...

OstroVit Supreme Pure HMB je najkvalitnejší moderný doplnok, ktorý pozostáva len z jednej látky, ktorou je HMB. Produkt bol fragmentovaný podrobením procesu mikronizácie, ktorý poskytuje ešte lepšiu vstrebateľnosť. 

  • 210 g HMB v balení
  • Obsah balenia je 70 porcií
  • 1 porcia je 1 odmerky HMB


Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit HMB:

HMB je doplnok známy mnohým športovcom a ľuďom spojeným s kulturistikou a fitness priemyslom už od 90. rokov! Predpokladá sa, že ide o zložku, ktorá pomôže ľuďom, ktorí chcú zvýšiť svoju suchú svalovú hmotu, zredukovať zbytočný tuk, súčasne s ergogénnym (zvýšenie tréningovej kapacity) účinkom tohto produktu.

  • Potvrdený vynikajúci antikatabolický účinok (inhibuje nežiaduce odbúravanie svalového tkaniva)
  • Výskumy potvrdzujú zvýšenú syntézu bielkovín, teda anabolické vlastnosti u ľudí, ktorí suplementujú HMB
  • Anabolické vlastnosti HMB majú pozitívny vplyv na zvyšovanie sily
  • Ideálne pre ľudí, ktorí chcú dosiahnuť štíhlu postavu – podporuje lipolýzu v období redukcie tuku

Odporúčané použitie

Pridajte 3 g (1/2 odmerky) do 100 - 150 ml vody alebo šťavy. V tréningové dni jedzte jednu porciu denne 30 minút po tréningu.  

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na konzumáciu. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Výživové informácie


Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

Aktívne zložky Na 100 g Na porciu
Beta-hydroxy beta-metylbutyrát 99,39 g 2982 mg
- vrátane HMB 85,08 g 2552 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty