OstroVit BCAA 5000 aminokyseliny 300 kapsúl

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV228335
Dostupnosť: Skladom
15.98 € 24.00 €
Bez DPH: 13.32 €
OstroVit BCAA 5000 je doplnok stravy s obsahom najkvalitnejších aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA v najvýhodnejšom pomere 2:1:1. Medzi tieto aminokyseliny patria: leucín, izoleucín, valín. Treba ich telu dodať, pretože patria medzi aminokyseliny, ktoré si ľudské telo nevie vyrobiť samo. Čítať viac...

OstroVit BCAA 5000 je doplnok stravy s obsahom najkvalitnejších aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA v najvýhodnejšom pomere 2:1:1. Medzi tieto aminokyseliny patria: leucín, izoleucín, valín. Treba ich telu dodať, pretože patria medzi aminokyseliny, ktoré si ľudské telo nevie vyrobiť samo.

  • 300 BCAA kapsúl v balení
  • Produkt obsahuje 60 porcií
  • Rad Supreme Capsule
  • Pomer aminokyselín 2:1:1 (leucín, valín, izoleucín)

BCAA – aminokyseliny s rozvetveným reťazcom

BCAA (Branched Chains Amino Acids) sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom : leucín, valín a izoleucín. Tieto zlúčeniny sú tak pomenované kvôli rozsiahlemu bočnému reťazcu v ich chemickej štruktúre. Patria do skupiny exogénnych aminokyselín, teda nevyhnutných v našej strave, pretože si ich naše telo nevie samo vyrobiť. Sú neoddeliteľnou súčasťou syntézy väčšiny bielkovín a viac ako 30 % našich svalov pozostáva z BCAA.

Niet pochýb o tom, že BCAA v našej strave sú zásadné nielen z hľadiska zdravia, ale aj z hľadiska budovania svalov, regenerácie po ťažkom tréningu a redukcie telesného tuku. Prísun BCAA by sa mal zvýšiť najmä u ťažko trénujúcich ľudí. So zvyšujúcou sa fyzickou aktivitou sa zvyšuje potreba esenciálnych aminokyselín.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit BCAA:

  • Prispievajú k zvýšeniu svalovej vytrvalosti
  • Pri užívaní BCAA sa pozoruje zvýšenie lipolýzy, teda zvýšenie oxidácie mastných kyselín - ideálny doplnok na redukciu telesného tuku
  • Suplementácia BCAA znižuje fyzickú a psychickú únavu po tréningu
  • Mnohé štúdie jednohlasne poukazujú na antikatabolický účinok (bráni rozkladu bielkovín vo svalovom tkanive)
  • Používanie BCAA ako zdroja energie – nám umožňuje šetriť svalový glykogén
  • Osvedčený účinok regulujúci prácu neurotransmiterov
Použitie

1 dávka: 5 kapsúl.

V tréningové dni užite jednu porciu denne po prebudení alebo po tréningu. V netréningové dni užite jednu porciu po prebudení.

Neprekračujte odporúčaný denný príjem. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nekonzumujte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Výživové informácie

Ingrediencie

L-leucín, L-izoleucín, L-valín, obal kapsuly (želatína, čistená voda).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričná hodnota


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty