OstroVit MSM 90 tabliet

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV617689
Dostupnosť: Skladom
5.48 € 8.20 €
Bez DPH: 4.57 €
OstroVit MSM je prípravok, ktorý je zdrojom metylsulfonylmetánu, teda organickej zlúčeniny síry. Táto zlúčenina sa v prírode nachádza v mnohých druhoch ovocia, zeleniny, vajec a mäsa, čaju, obilnín a dokonca aj v čerstvom kravskom mlieku. V dôsledku mrazu, ožiarenia a konzervácie však stráca svoje vlastnosti. Čítať viac...

OstroVit MSM 90 tabliet

OstroVit MSM je prípravok organickej zlúčeniny síry. Táto zlúčenina sa v prírode nachádza v mnohých druhoch ovocia, zeleniny, vajec, mäsa, čaju, obilnín a dokonca aj v čerstvom kravskom mlieku. V dôsledku mrazu, ožiarenia a konzervácie však stráca svoje vlastnosti.

  • 90 tabliet metylsulfonylmetánu v balení
  • 45 porcií produktu
  • 1 porcia = 2 tablety

OstroVit  MSM

 MSM je organická chemická zlúčenina síry (organická síra), ktorá sa často nachádza v zelenej zelenine alebo v čerstvom mlieku. Žiaľ, ide o látku, ktorá sa pri technologických procesoch spracovania potravín ľahko odbúrava. Hrá dôležitú úlohu pri syntéze aminokyselín a kolagénu.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit MSM:

MSM zlúčenina síry, bežne známa ako organická síra, má mimoriadne priaznivý vplyv na náš organizmus. MSM organická síra je jedným zo základných minerálov, ktorý hrá v našom tele mnoho dôležitých funkcií. Skvelá bude pre tých, ktorí oceňujú zdravý vzhľad pokožky, nechtov či vlasov, ale pre tých, ktorí sa zameriavajú na fyzickú aktivitu v širšom zmysle. Nielen profesionálne, ale aj rekreačne. Kľúčová je tu regenerácia šliach či väzov po úrazoch, úrazoch a nehodách.

  • Znižuje potréningovú bolestivosť svalov a ovplyvňuje aj ich regeneráciu
  • Výrazne zlepšuje pokožku, vlasy a nechty a dodáva im výnimočne zdravý vzhľad
  • Účinne obnovuje šľachy a väzy, zabezpečuje regeneráciu a správnu funkciu kĺbov
  • Podieľa sa na syntéze kolagénu (hlavný proteín spojivového tkaniva)
  • Zabraňuje predčasnému vypadávaniu vlasov a posilňuje ich zlepšením ich štruktúry.
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (2 tablety) denne, najlepšie 30 minút pred jedlom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné informácie


Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, zeler, horčicu, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

Čistá hmotnosť produktu: 128 g
Veľkosť porcie: 2 tablety


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty