OstroVit Pharma Cesnak 60 mäkké kapsuly

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV901503
Dostupnosť: Skladom
3.90 € 5.90 €
Bez DPH: 3.25 €
OstroVit Pharma Cesnak je doplnok stravy v kapsulách s obsahom neparfumovaného oleja z čerstvých cibúľ cesnaku. Doplnok môže priaznivo ovplyvniť zdravie kardiovaskulárneho systému, fyzickú a sexuálnu zdatnosť, kognitívne funkcie ako aj celkovú odolnosť voči rôznym druhom infekcií. Špeciálna receptúra ??bez zápachu ho zbavuje špecifického zápachu, vďaka čomu je suplementácia jednoduchšia pre ľudí, ktorí sú obzvlášť zmyslovo citliví. Čítať viac...

OstroVit Pharma Cesnak 60 mäkké kapsuly

OstroVit Pharma Cesnak je doplnok stravy v kapsulách s obsahom neparfumovaného oleja z čerstvých cibúľ cesnaku. Doplnok môže priaznivo ovplyvniť zdravie kardiovaskulárneho systému, fyzickú a sexuálnu zdatnosť, kognitívne funkcie ako aj celkovú odolnosť voči rôznym druhom infekcií. Špeciálna receptúra bez zápachu ho zbavuje špecifického zápachu, vďaka čomu je suplementácia jednoduchšia pre ľudí, ktorí sú obzvlášť zmyslovo citliví.

 • 60 porcií v balení
 • 1 kapsula denne
 • Extrakt zodpovedá 1000 mg čerstvej cibule cesnaku
 • 2 mg oleja bez zápachu
 • 1 mg alicínu

OstroVit Pharma Cesnak

Allium sativum L., všeobecnejšie známy ako cesnak, je jedným z najviac skúmaných z hľadiska pozitívneho vplyvu rastlinných produktov na ľudské zdravie a pohodu. Po stáročia sa používa najmä ako nezameniteľná aróma korenín v kuchyniach takmer po celom svete. Cesnak je známy svojou špecifickou, sírovou vôňou, za ktorej uvoľňovanie je zodpovedná hlavná zlúčenina – alicín. Ide o akýsi „sebaobranný“ mechanizmus rastliny, ktorý ju chráni pred škodcami a hmyzom. Mnohí z nás počuli, že cesnak je zdravie. A je to pravda. Z generácie na generáciu členovia rodiny spomínali na jej blahodarné účinky, no nie každému sa to podarilo presvedčiť o tejto „hroznej“ pre najnepríjemnejšiu vôňu.

Vďaka špeciálnej olejovej receptúre bez zápachu, umiestnením do gélovej kapsuly, sme dostali kompletný produkt s vlastnosťami čerstvého cesnaku. Ide o výborný doplnok, ktorý dokáže podporovať nielen správnu činnosť obehového systému, ale má aj antibakteriálne a protiplesňové funkcie. 

Vlastnosti:

 • Môže prispieť k celkovému zlepšeniu obranyschopnosti organizmu
 • Skvelé afrodiziakum
 • Môže mať baktericídny a fungicídny účinok
 • Môže znížiť vysoký krvný tlak
 • Ukazuje účinok zníženia hladiny „zlého“ LDL cholesterolu
 • Môže prispieť k spomaleniu procesu starnutia organizmu
 • Môže prispieť k dekontaminácii dýchacích ciest
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) denne, najlepšie s jedlom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnok stravy nemožno použiť ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné informácie


Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty