GymBeam Kvercetin antioxidant proti stresu 90cabs.

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

Kód produktu: GB214592
Dostupnosť: Skladom
7.50 € 11.30 €
Bez DPH: 6.25 €
Kvercetín je extrakt z jerlínu japonského vo forme praktických kapsúl. Zaraďuje sa medzi najsilnejšie a najviac preskúmané antioxidanty, ktoré chránia bunky pred oxidačným stresom. Bežne sa v menšom množstve nachádza v ovocí, zelenine a rastlinách. Môžete ho ale tiež prijímať z typicky koncentrovanejších doplnkov stravy. Čítať viac...

Kvercetín – jeden z najsilnejších prírodných antioxidantov vo forme kapsúl

Kvercetín je extrakt z jerlínu japonského (Sophora japonica) vo forme praktických kapsúl. Považuje sa za silný a účinný antioxidant, ktorý chráni bunky pred oxidačným stresom. Pomáha znižovať aktivitu škodlivých látok, a tým zamedziť ich negatívnemu pôsobeniu. Je teda dôležitý pre celkovú vitalitu organizmu. Navyše patrí k najviac vedecky preskúmaným látkam s antioxidačnými účinkami.

           

Okrem rastlín sa bežne vyskytuje v niektorých druhoch ovocia a zeleniny, konkrétne v cibulijablkách alebo v hroznovom víne. Môžete ho ale tiež získať z typicky koncertovanejších doplnkov stravy. V jednej dennej dávke tohto produktu prijmete 475 mg účinnej látky. Má čisto rastlinný pôvod a je vhodný aj pre vegánov.

                    Kvercetín - GymBeam

       

Kvercetín a jeho výhody

  •  obsahuje extrakt z jerlínu japonského (Sophora japonica)
  •  patrí medzi najsilnejšie antioxidanty
  •  v jednej dennej dávke prijmete 475 mg kvercetínu
  •  je vo forme praktických kapsúl
  • vhodný pre vegánov 

        

Zloženie 

Sophora japonica – extrakt (95 % kvercetín), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce látky (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

     

Dávkovanie

Uživajte 1 kapsulu 2 krát denne. 

       

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 kapsule
Kvercetín 475 mg
     
      

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty