Laky na vlasy

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

AKTIVOVAŤ FILTER
-33%
Alterna Caviar Styling High Holh Hold Finish Spray
Lak na vlasy Alterna Caviar Anti-Aging zafixuje váš účes na dlho a zaistí tak maximálnu kontrolu nad vašimi vlasmi. Vlastnosti: dôkladne fixuje všetky typy vlasov a účesov extra silná fixácia prípra..
-33%
Alterna Caviar Styling Invisible Roller Spray 147
Tužiaci prípravok Alterna Caviar Anti-Aging dodá vášmu účesu požadovaný tvar a objem. Vlastnosti: dodáva objem od korienkov rýchly a jednoduchý styling Použitie: Naneste do suchých vlasov. Upravte p..
-33%
Alterna Caviar Styling Perfect Iron Spray
Prípravok na tepelnú úpravu vlasov Alterna Caviar Anti-Aging zaisťuje vlasom účinnú ochranu pred poškodením vplyvom tepla. Vlastnosti: predstavuje účinnú ochranu pri tepelnej úprave vlasov bojuje pr..
-3%
HC Lab Eco Hair spray - Eko lak 200ml
Styling ECO HAIRSPRAY - ekologický lak na vlasy 200ml. Ekologický lak so silne fixačným účinkom. Lak je bez freónu, nezaťažuje vlasy, rýchlo schne a ma dlhotrvajúci styling. Dodáva vlasom štruktúru b..
HC Lab Root Boost objemový sprej 200ml
ROOT BOOST Silk Protein - objemový sprej od korienkov. Objemový sprej na podporu a objem korienkov bez zaťaženia vlasov. Vhodné aj pre jemné vlasy bez života. Vďaka aktívnej zložke proti znečisteniu ..
HC Lab Sea Salt morská soľ v spreji 200ml
SEA SALT TEXTURIZING - morská soľ v sprej je určený pre tvorbu textúry a na vytvorenie strapatých vlasov, plážový vzhľad. Má matný efekt. Spôsob použitia: sprejujte podľa potreby, keď požadujete pláž..
-33%
Maria Nila Style Extreme sprej 400 ml
Jemný sprej na vlasy s extra silnou fixáciou. Obsiahnutý Color Guard Complex chráni vlasy pred UV žiarením a voľnými radikálmi a zaisťuje dlhšiu životnosť farby vlasov. FIXÁCIA 5 z 5. Aplikácia: Aplik..
-33%
Maria Nila Style Finishing Spray 400ml silný lak
Lak na vlasy so silnou fixáciou spevňuje účes počas niekoľkých hodín a zároveň predlžuje životnosť farby vlasov. Vlastnosti: nezanecháva vo vlasoch zvyšky laku a ľahko sa vyčesáva chráni vlasy pred p..
-33%
Maria Nila Style OCEAN Spray vhľad pláž. vĺn
Sprej Maria Nila Ocean dodá účesu plnší tvar a vytvorí jednoducho dokonalý vzhľad plážových vĺn. Vlastnosti: rýchlo a ľahko vytvára trendy efekt plážových vĺn udržuje vlasy objemné a príjemne voňavé ..
-33%
Maria Nila Style Shimmer Spray 300ml lesk
Ľahký sprej, ktorý dodáva vlasom lesk a znižuje krepovatenie. Zaistí vysoký lesk a trblietanie vďaka prírodným a syntetickým minerálom. Dobre sprej pretrepte a nastriekajte na suché vlasy na úplnom k..
-33%
Maria Nila Style Styling Spray 400ml jemný lak
Lak na vlasy s ľahkou fixáciou Maria Nila Style & Finish vám poskytne miernu kontrolu nad účesom a dodá vlasom jemný lesk. Vlastnosti: spevňuje účes bez zlepenia jednotlivých prameňov bráni negatívne..
-33%
Maria Nila Style Volume Spray 400ml objem. lak
Jemný sprej na vlasy pre maximálny objem. Obsiahnutý Color Guard Complex chráni vlasy pred UV žiarením a voľnými radikálmi a zaisťuje dlhšiu životnosť farby vlasov. Vlastnosti: udržuje vlasy extrémne..
-4%
Nevita Style Amplifly sprej od korienkov 200 ml
AMPLIFLY - objemový sprej od korienkov, bez zaťaženia vlasov. Vhodný pre jemné vlasy bez života...
-4%
Nevita Style Hair Spray silne tužiaci lak 500ml
HAIRSPRAY EXTRA STRONG - Silne tužiaci profesionálny lak na vlasy 500ml..
Nevita Style Hair Spray silne tužiaci lak 75ml
HAIRSPRAY EXTRA STRONG - Silne tužiaci profesionálny lak na vlasy 75ml..
-7%
Nevita Style High Up EKO lak bez plynu 300ml
HIGH UP - silne tužiaci ekologický lak bez plynu Posilňuje štruktúru vlasu a rýchlo schne bez zlepovania. Vlasom dodáva dlhotrvajúci efekt. Ľahko sa odstraňuje a nezanecháva zvyšky. Použitie: pretrep..
-4%
Nevita Style Sea Touch soľnička v spreji 200 ml
SEA TOUCH - Sprej s morskou soľou. Vytvorí roztrapatený, plážový vzhľad...
-33%
Puring Style Soft&Puffy objem od korienkov 150ml
Ľahký sprej ku korienkom. Dodáva vlasom maximálny objem bez zlepenia. Ideálny pre úpravu vlasov pri vysokých teplotách. Použitie: nastiekajte ku korienkom vlasov a hrebeňom naneste po celej dĺžke. O..
-33%
Puring Style SPLASH - jemný lak 500ml
SPLASH Medium Hold Spray - fixuje a tvaruje. Vytvára ultraľahký a pružný štýl, chráni vlasy pred účinkami vlhkosti bez toho, aby ich zaťažoval. Použitie: sprejujte do vysušených vlasov zo vzdialenost..
-33%
Puring Style WRITING - silný lak 500ml
Strong Hold Spray - silne tužiaci lak na vlasy. Ideálny pre voľne rozpustené účesy (loose hairstyles). Rýchlo schne, upraví vaše vlasy a zanechá ich lesklé, živé a pružné. Sprej vlasy nielen upraví..
-33%
-33%
25.98 €
39.00 €
Množstvo
-3%
13.00 €
13.40 €
Množstvo
-33%
-33%
17.95 €
26.90 €
Množstvo
-33%
-33%
-33%
-33%
7.99 €
12.00 €
Množstvo
-33%
7.99 €
12.00 €
Množstvo
Zobrazenie 1 až 20 z 27 (2 stránok)
Top produkty