Kučery

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

AKTIVOVAŤ FILTER
-20%
Curly Shine mask 500ml  Fanola
12.50 € 10.00 €
Maska na kučeravé a vlnité vlasy obohatená o hodvábne proteíny šetrne vlasy vyživuje a dodáva im pružnosť, vitalitu a hydratáciu. Uľahčuje následnú úpravu vlasov vďaka tomu, že na vlasoch tvorí jemný ..
-20%
Curly Shine shampoo šampón 1000ml  Fanola
Šampón na kučeravé a vlnité vlasy obohatený o hodvábne proteíny šetrne vlasy umýva a dodáva im pružnosť, vitalitu a hydratáciu. Uľahčuje následnú úpravu vlasov vďaka tomu, že na vlasoch tvorí jemný o..
-20%
Curly Shine shampoo šampón 350ml  Fanola
FANOLA Curly Shine shampoo - šampón na kučeravé a vlnité vlasy obohatený o hodvábne proteíny šetrne vlasy umýva a dodáva im pružnosť, vitalitu a hydratáciu. Uľahčuje následnú úpravu vlasov vďaka tomu..
-33%
Kérastase Curl Manifesto Gel-Cream gélový krém 150
Kérastase Curl Manifesto Gelée Curl Contour zvýrazňujúci gélový krémpre vlnité a kučeravé vlasy. Kombinuje v sebe hydratačné vlastnosti krému a fixáciu gélu. Vlasom navyše poskytuje silnú termoochranu..
-33%
Kérastase Curl Manifesto H.D. Šampón kučeravý vlas
Kérastase Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur šampón pre vlnité a kučeravé vlasy, ktorý ponúka jednoduché a účinné riešenie aj na tie najnepoddajnejšie a najvzdorovitejšie vlny a kučery. Šampón va..
-33%
Kérastase Curl Manifesto Nutrition Maska 200ml
Kérastase Curl Manifesto Masque Beurre Haute NutritionšŠpeciálna maska pre vlnité a kučeravé vlasy sa postará o posilnenie vlasových vlákien a zároveň dodá účesu ľahkosť a kučerám tvar. Extra bohaté z..
-33%
Kérastase Curl Manifesto Refresh osviežujúci Sprej
Kérastase Curl Manifesto Refresh Absolu - jemná hmla pomôže zachovať nádherné kučery, a to celé dni až do ďalšieho umytia. Táto špeciálna starostlivosť sa hodí ako pre vlnité, tak aj pre kučeravé vla..
-4%
Nevita Style CURL UP krém na kučery 150ml
CURL UP - krém na vyzdvihnutie kučier pre prirodzený, pružný a upraviteľný vzhľad. S aktívnou zložkou proti znečisteniu udržuje vlasy chránené pred UV žiarením a ťažkými kovmi vo vzduchu. Pôsobí proti..
-13%
Nevita TWISTER Kondicionér na kučery 250 ml
Brilantný kondicionér ideálny pre kučeravé a vlnité vlasy, prírodné aj po trvalej. Obohatený o keratín na posilnenie vlasového vlákna, hodvábne proteíny pre hydratáciu a extrakt z prosa, aby boli vla..
Nevita TWISTER Šampón na kučery 250 ml
Jemný šampón ideálny pre kučeravé a vlnité vlasy, prírodné aj po trvalej. Obohatené o keratín na posilnenie vlasového vlákna, hodvábne proteíny pre hydratáciu a extrakt z prosa pre pružnosť. Vlasy sú ..
-13%
Nevita TWISTER Sprej na kučery 150 ml
Neoplachový sprej na oživenie kučeravých a vlnitých vlasov, prírodných aj po trvalej. Navrhnutý na vytvorenie dlhotrvajúcich oživených, pružných a nadýchaných kučier. Efekt proti krepovateniu vlasov...
-33%
PURING Rehab Curly maska 250ml
9.00 € 6.00 €
Multiaktívna rekonštrukčná maska na vlasy kučeravé, krepovité, elektrizujúce a bez lesku. Obsahuje hodvábne a pšeničné proteíny, ktoré vlasy hydratujú a vyživujú bez zaťaženia. Podporuje vytváranie d..
-33%
PURING Rehab Curly šampón na kučery 350ml
Rekonštrukčný šampón pre kučeravé, vlnité vlasy a krepovité vlasy, obohatený o pšeničné a hodvábne proteíny.Dodáva lesk, podporu a elesticitu prírodným kučerám aj natočeným vlasom...
-20%
PURING Rehab Curly Sprej na kučery
• Dodáva objem a definuje kučery • Reštruktúruje a hydratuje vlasy • Pôsobí proti krepateniu a elektrizovaniu vlasov..
-20%
Styling TOOLS Fanola - CURL Control fluid
Fanola Styling Tools Curl Control - fluid pre podporu vĺn. Fluid pre zvýraznenie prirodzeného tvaru vĺn. Použitie: naneste na umyté, uterákom vysušené vlasy a následne vysušte...
-20%
Styling TOOLS Fanola - Go CURL pena
Fanola Styling Tools Go Curl - pena na podporu vĺn. Ideálna pre disciplínu vlnitých alebo kučeravých vlasov. Vlny sú ľahké, pružné a hebké s perfektnou hydratáciou a leskom. Pomáha tvarovať a zdôrazňo..
-20%
10.00 €
12.50 €
Množstvo
-20%
13.40 €
16.70 €
Množstvo
-20%
8.85 €
11.10 €
Množstvo
-13%
-13%
17.00 €
19.50 €
Množstvo
-33%
6.00 €
9.00 €
Množstvo
-33%
-20%
9.60 €
12.00 €
Množstvo
-20%
11.20 €
14.00 €
Množstvo
-20%
13.30 €
16.70 €
Množstvo
Zobrazenie 1 až 16 z 16 (1 stránok)
Top produkty