KUČERAVÉ vlasy

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

AKTIVOVAŤ FILTER
-20%
Curly Shine mask 500ml  Fanola
12.50 € 10.00 €
Maska na kučeravé a vlnité vlasy obohatená o hodvábne proteíny šetrne vlasy vyživuje a dodáva im pružnosť, vitalitu a hydratáciu. Uľahčuje následnú úpravu vlasov vďaka tomu, že na vlasoch tvorí jemný ..
-20%
Curly Shine shampoo šampón 1000ml  Fanola
Šampón na kučeravé a vlnité vlasy obohatený o hodvábne proteíny šetrne vlasy umýva a dodáva im pružnosť, vitalitu a hydratáciu. Uľahčuje následnú úpravu vlasov vďaka tomu, že na vlasoch tvorí jemný o..
-20%
Curly Shine shampoo šampón 350ml  Fanola
FANOLA Curly Shine shampoo - šampón na kučeravé a vlnité vlasy obohatený o hodvábne proteíny šetrne vlasy umýva a dodáva im pružnosť, vitalitu a hydratáciu. Uľahčuje následnú úpravu vlasov vďaka tomu..
-6%
Nevita RISO Gocce sérum na suché krepaté vlasy
Tekutý prípravok obohatený o vzácne oleje posilňuje krehké vlasy a dodáva hebkosť a jas krepovitým vlasom. Použitie: naniesť do vlhkých vlasov proti krepateniu alebo do suchých vlasov pre zvýšenie le..
Nevita RISO hydratačná maska, suché vlasy 250ml
Maska na vlasy z extraktu BIO RYŽE, ošetruje suché a krepovité vlasy. Výrobok neobsahuje: Parabeny, Parafin, OGM, SLS, SLES..
Nevita RISO hydratačná maska, suché vlasy 500ml
Maska na vlasy z extraktu BIO RYŽE, ošetruje suché a krepovité vlasy. Výrobok neobsahuje: Parabeny, Parafin, OGM, SLS, SLES..
-16%
Nevita RISO SET - suché krepovité vlasy
RISO SET obsahuje: Šampón 300 ml z bio ryže Maska 250 ml z bio ryže Sprej keratínový neoplachový 200ml z bio quinoi Výrobok neobsahuje: Parabeny, Parafin, OGM, SLS, SLES..
-13%
Nevita TWISTER Kondicionér na kučery 250 ml
Brilantný kondicionér ideálny pre kučeravé a vlnité vlasy, prírodné aj po trvalej. Obohatený o keratín na posilnenie vlasového vlákna, hodvábne proteíny pre hydratáciu a extrakt z prosa, aby boli vla..
Nevita TWISTER Šampón na kučery 250 ml
Jemný šampón ideálny pre kučeravé a vlnité vlasy, prírodné aj po trvalej. Obohatené o keratín na posilnenie vlasového vlákna, hodvábne proteíny pre hydratáciu a extrakt z prosa pre pružnosť. Vlasy sú ..
-13%
Nevita TWISTER Sprej na kučery 150 ml
Neoplachový sprej na oživenie kučeravých a vlnitých vlasov, prírodných aj po trvalej. Navrhnutý na vytvorenie dlhotrvajúcich oživených, pružných a nadýchaných kučier. Efekt proti krepovateniu vlasov...
Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)
Top produkty