VYPADÁVANIE vlasov

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

AKTIVOVAŤ FILTER
-46%
Alpecin Coffein Liquid tonik proti vypadáva vlasov
Kofeín ako účinná látka proti vypadávaniu vlasov Kombinácia účinných zložiek s obsahom kofeínu v toniku Alpecin Coffein Liquid udržiava vlasové korienky aktívne a pomáha predĺžiť ich rastové fázy na d..
-54%
Alpecin Coffein Shampoo C1 Black silné vlasy 250ml
Šampón Alpecin Coffein Shampoo C1 Black Edition efektívne čistí pokožku hlavy, dôkladne umýva vlasy a navracia im prirodzenú krásu. Vlastnosti: umýva vlasy a čistí pokožku hlavy posilňuje vlasové vlá..
-47%
Alpecin Double-Effect kof.šampón lupiny+rast 200ml
Šampón proti lupinám a dedičnému vypadávaniu vlasov Prečo dvojitý účinok? Vypadávanie vlasov a lupiny – dva najčastejšie problémy pokožky hlavy postihujúce mužov. Výskumné centrum spoločnosti Dr. Wolf..
-46%
Alpecin Hybrid Coffein Liquid tonik suchú pokožku
Kofeínové tonikum Alpecin Hybrid Coffein Liquid pokožku hlavy okamžite hydratuje. Zmierňuje svrbenie a upokojuje pokožku. Kofeín obsiahnutý v produkte Alpecin navyše posilňuje vlasové korienky, čím za..
-54%
Alpecin Hybrid Coffein Shampoo citliva pok 250ml
Alpecin Hybrid kofeínový šampón je vytvorený pre suchú a citlivú pokožku hlavy. Špeciálna hybridná technológia pôsobí proti príznakom lupín a svrbeniu. Šampón obzvlášť jemne umýva vlasy, pričom zvlhču..
-54%
Alpecin Sport Kofeínový šampón CTX 250ml
Šampón pre mužov, ktorí kladú na svoje telo vysoké nároky Muži, ktorí sú pri športe na hranici svojich fyzických možností, často trpia vypadávaním vlasov. Svaly spotrebúvajú počas intenzívneho cvičeni..
-47%
Alpecin Tuning tónovací šampón+ rast vlasov 200ml
Alpecin Tuning Shampoo Vlastnosti Šediny sa skôr či neskôr objavia každému z nás. Ak ste si už našli prvé šedivé vlasy, nie je to žiadny dôvod na paniku. Tónovací šampón Alpecin Tuning Shampoo sa t..
Baruffaldi Bio Adjuwant Men proti padaniu 10x8 ml
Adjuvantné mliečko proti vypadávaniu vlasov s extraktom z rozmarínu a karmínovej ďateliny a klíčky mungo fazule. Intenzívne ošetrenie pokožky hlavy v ampulkách pre mužov so stimulačným, energizujúcim ..
Baruffaldi Bio Energy Men Šampón-Sprch.gél 400 ml
Šampón a Sprchový gél pre mužov so sviežou aromatickou vôňou pre každodennú pohodu vlasov a tela. Účinný produkt 2 v 1 ideálny po fyzickej námahe, vďaka energizujúcim, stimulačným vlastnostiam eukalyp..
Baruffaldi Bio Men šampón proti padaniu 250 ml
Bio Šampón pre mužov so sviežou aromatickou vôňou rozmarínu, levandule a cédra určený proti padaniu vlasov. Rozmarín pomáha stimulovať mikrocirkuláciu a okysličovať pokožku hlavy. Esenciálne oleje z l..
-33%
Baruffaldi Bio Men SET  Šampón + Ampule 8ks
Adjuvantné mliečko proti vypadávaniu vlasov s extraktom z rozmarínu a karmínovej ďateliny a klíčky mungo fazule. Intenzívne ošetrenie pokožky hlavy v ampulkách pre mužov so stimulačným, energizujúcim ..
-33%
Kérastase Genesis Homme MEN SET šampón+ sérum
Kérastase Genesis Homme SET šampón proti vypadávaniu vlasov pre mužov De Masse Épaississant + tonikum Anti Hair-Fall Fortifying Posilňujúci šampón proti padaniu vlasov pre mužov Kérastase Genesis Ho..
-33%
Kérastase Specifiq Prevent. šampón rednutie vlasov
Šampón proti rednutiu a vypadávaniu vlasov Kérastase Specifique Bain Prévention posilňuje vlasové vlákna a ihneď dodáva objem. Vlastnosti: dôkladne čistí a navracia rovnováhu pokožke hlavy po..
-33%
Maria Nila Head&Heal Hair Kondicionér 300ml
Stimuluje rast vlasov, zabraňuje vypadávaniu, lieči a ukľudňuje suchú pokožku hlavy. Zložka Piroctone olamin a prírodný aloe vera znižujú tvorbu lupín a eliminujú problém pokožky hlavy. Vitamín E, api..
-33%
Maria Nila Head&Heal Hair Šampón 350ml
Protizápalový šampón, ktorý stimuluje rast vlasov, zabraňuje vypadávaniu, lieči a ukľudňuje suchú pokožku hlavy. Zložka Piroctone olamin a prírodný aloe vera znižujú tvorbu lupín a eliminujú problémy ..
-9%
Nevita RIGENIA Ampule 8x7ml padanie vlasov
Intenzívne ošetrenie v ampulkách s esenciálnymi olejmi pracuje súčasne na zlepšení hustoty vlasovej štruktúry aj obnovení zvýšenej výživy vlasovej cibuľky. Pomáha znovu-nastoliť normálny rastový cyklu..
-3%
Nevita RIGENIA Daily lotion padanie vlasov 50 ml
Denný stimulačný prípravok, určený na zlepšenie fyziologického stavu pokožky hlavy a podporu rastu vlasov. Tonizujúce esenciálne oleje udržiavajú energiu vo vlasovej cibuľke a zabraňujú vypadávaniu vl..
Nevita RIGENIA šampón padanie vlasov 1L
Šampón obsahuje povrchovo aktívne látky prírodného pôvodu, amino-kyseliny, esenciálne oleje a rastlinné proteíny, ktoré jemne a efektívne čistia, obnovujú energiu a výživu štruktúry vlasov. Esenciálny..
Nevita RIGENIA šampón padanie vlasov 200ml
Šampón obsahuje povrchovo aktívne látky prírodného pôvodu, amino-kyseliny, esenciálne oleje a rastlinné proteíny, ktoré jemne a efektívne čistia, obnovujú energiu a výživu štruktúry vlasov. Esenciálny..
-33%
PURING Energy Force - Intenzív.posilň. kúra 125ml
Intenzívne ošetrenie pre podporu slabých padajúcich vlasov • Vhodné pre slabé a jemné vlasy • Poskytuje účinný čistiaci, vyvažujúci a okysličujúci účinok pokožke hlavy • Posilňuje vlasové vlákno, čí..
-33%
18.95 €
28.40 €
Množstvo
-33%
19.95 €
29.90 €
Množstvo
-9%
30.00 €
33.00 €
Množstvo
Zobrazenie 1 až 20 z 22 (2 stránok)
Top produkty