OstroVit BCAA + Glutamín aminokyseliny 200g jahoda

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV227482
Dostupnosť: Skladom
8.38 € 12.60 €
Bez DPH: 6.98 €
OstroVit BCAA + Glutamín - prípravok pre fyzicky aktívnych ľudí, pozostávajúci z troch aminokyselín s rozvetveným reťazcom, ktorými sú: leucín, valín, izoleucín s prídavkom glutamínu. Doplnok pochádza z ovocnej série TRUE TASTE. Produkt bol podrobený vysokej mikronizácii, ktorá zaisťuje perfektnú biologickú dostupnosť a vynikajúcu rozpustnosť. Splní požiadavky aj tých najnáročnejších spotrebiteľov. Čítať viac...

Ide o najkvalitnejší prípravok pre fyzicky aktívnych ľudí, pozostávajúci z troch aminokyselín s rozvetveným reťazcom, ktorými sú: leucín, valín, izoleucín s prídavkom glutamínu. Doplnok pochádza z ovocnej série TRUE TASTE. Produkt bol podrobený vysokej mikronizácii, ktorá zaisťuje perfektnú biologickú dostupnosť a vynikajúcu rozpustnosť. Splní požiadavky aj tých najnáročnejších spotrebiteľov.

  • Lahodná verzia s príchuťou grapefruitu
  • Balenie obsahuje 20 porcií doplnku
  • Pomer obsahu BCAA - 2:1:1 (leucín, valín, izoleucín)
  • Produkt obohatený o L-glutamín

BCAA – aminokyseliny s rozvetveným reťazcom

BCAA (Branched Chains Amino Acids) sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom: leucín, valín a izoleucín. Tieto zlúčeniny sú tak pomenované kvôli rozsiahlemu bočnému reťazcu v ich chemickej štruktúre. Patria do skupiny exogénnych aminokyselín, teda nevyhnutných v našej strave, pretože si ich naše telo nevie samo vyrobiť. Sú neoddeliteľnou súčasťou syntézy väčšiny bielkovín a viac ako 30 % našich svalov pozostáva z BCAA.

L-GLUTAMÍN

L-glutamín je organická chemická zlúčenina zo skupiny endogénnych aminokyselín. Vyznačuje sa mnohými biologickými funkciami, ako je transportér dusíka, ktorý pôsobí ako prekurzor syntézy glutatiónu alebo nukleotidov. Je jedným zo substrátov v procese glukoneogenézy.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit BCAA + Glutamín:

  • Prispievajú k zvýšeniu svalovej vytrvalosti.
  • Pri ich používaní sa pozoruje zvýšenie lipolýzy, teda zvýšenie oxidácie mastných kyselín
  • Suplementácia BCAA a glutamínu znižuje fyzickú a psychickú únavu po tréningu.
  • Mnohé štúdie jednohlasne poukazujú na antikatabolický účinok (bráni rozkladu bielkovín vo svalovom tkanive).
  • Používanie BCAA ako zdroja energie – nám umožňuje šetriť svalový glykogén.
  • Osvedčený účinok regulujúci prácu neurotransmiterov.
Laboratórne overená kvalita

Z obavy o zdravie našich zákazníkov sú naše produkty pravidelne testované v nezávislom akreditovanom laboratóriu, aby sme zaistili a zachovali najvyššiu kvalitu.

Použitie

Dávku 10 g (2,5 odmerky) rozmiešajte v 100-150 ml vody alebo šťavy. V tréningové dni pite dve porcie denne, jednu hneď po prebudení, druhú dávku po tréningu. V netréningové dni vypite jednu porciu po prebudení.

Neprekračujte odporúčaný denný príjem. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nekonzumujte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. 

Výživové informácie

Ingrediencie

L-glutamín, L-leucín, emulgátor: repkový lecitín; L-valín, L-izoleucín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma sladidlá : sukralóza acesulfam K.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, mäkkýše, ryby .

Nutričná hodnota


Aktívne zložky 2 porcie 1 porcia
L-glutamín 7570  mg 3785 mg
L-leucín 4000  mg 2000 mg
L-izoleucín 2000  mg 1000 mg
L-valín 2000  mg 1000 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty