OstroVit EAA aminokyseliny 150 kapsúl

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV910994
Dostupnosť: Skladom
9.98 € 15.00 €
Bez DPH: 8.32 €
OstroVit EAA - je komplex exogénnych a endogénnych aminokyselín. Hlavnou úlohou aminokyselín EAA je chrániť svaly pred katabolizmom a zlepšiť ich potréningovú regeneráciu. Náš produkt obsahuje aminokyseliny BCAA (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), L-lyzín, L-treonín, L-fenylalanín, L-metionín, L-arginín, L-histidín, L-tryptofán. Čítať viac...

OstroVit EAA - je komplex exogénnych a endogénnych aminokyselín. Hlavnou úlohou aminokyselín EAA je chrániť svaly pred katabolizmom a zlepšiť ich potréningovú regeneráciu. Náš produkt obsahuje aminokyseliny BCAA (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), L-lyzín, L-treonín, L-fenylalanín, L-metionín, L-arginín, L-histidín, L-tryptofán.

  • Produkt pozostáva iba z aktívnych zložiek (esenciálnych aminokyselín)
  • 30 porcií v balení
  • Až 10 druhov aminokyselín v jednej porcii!

Čo sú EAA?

EAA s esenciálnymi aminokyselinami je skupina organických chemických zlúčenín (aminokyselín), ktoré sú základnými stavebnými kameňmi peptidov a bielkovín. Naše telo si ich, žiaľ, nedokáže samo syntetizovať (vyrobiť), preto je také dôležité zabezpečiť ich vhodnou stravou alebo pomocou suplementácie. Kompozícia obsahuje komplex BCAA, teda tri aminokyseliny s dlhým reťazcom: leucín, valín a izoleucín, ako aj zlúčeniny ako lyzín, treonín, fenylalanín, metionín, arginín, histidín a tryptofán. Komplex OstroVit EAA vďaka obsahu proteínových aminokyselín podporuje regeneráciu a anabolické procesy našich svalových buniek. Zložky doplnku prispievajú k podpore radu životne dôležitých procesov v tele a podporujú imunitný systém.

Použitie

1 dávka: 5 kapsúl. Konzumujte jednu porciu denne po prebudení alebo po tréningu.

Neprekračujte odporúčaný denný príjem. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nekonzumujte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Výživové informácie

Ingrediencie

BCAA vetvené aminokyseliny (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), obal kapsuly (želatína, čistená voda), L-lyzín hydrochlorid, L-treonín, L-fenylalanín, L-metionín, L-arginín, L- histidín, L-tryptofán.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, mäkkýše, ryby

Nutričná hodnota

Aktívne zložky Na jednu porciu
L-leucín 1725 mg
L-izoleucín 862,5 mg
L-valín 862,5 mg
L-lyzín HCL 776,25 mg
L-treonín 402,5 mg
L-fenylalanín 402,5 mg
L-metionín 258,75 mg
L-arginín 230 mg
L-histidín 172,5 mg
L-tryptofán 57,5 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty