OstroVit EAA aminokyseliny 200 g krémová jahoda

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV224917
Dostupnosť: Skladom
7.28 € 10.90 €
Bez DPH: 6.07 €
OstroVit EAA je práškový doplnok stravy, ktorý dopĺňa našu stravu o esenciálne exogénne aminokyseliny, ktoré si ľudské telo nedokáže samo syntetizovať. Produkt radu TRUE TASTE bol vyvinutý s použitím najkvalitnejších surovín. OstroVit EAA v dvoch lahodných príchutiach pre najnáročnejších spotrebiteľov. Čítať viac...

OstroVit EAA je práškový doplnok stravy, ktorý dopĺňa našu stravu o esenciálne exogénne aminokyseliny, ktoré si ľudské telo nedokáže samo syntetizovať. Produkt radu TRUE TASTE bol vyvinutý s použitím najkvalitnejších surovín. OstroVit EAA v dvoch lahodných príchutiach pre najnáročnejších spotrebiteľov.

 • Celý rad exogénnych aminokyselín
 • Produkt je posilnený zložením EAA Support
 • Laboratórne testované suroviny
 • 20 porcií v balení
 • Esenciálne exogénne aminokyseliny
 • Produktový rad TRUE TASTE

EAA – esenciálne aminokyseliny

EAA s esenciálnymi aminokyselinami je skupina organických chemických zlúčenín (aminokyselín), ktoré sú základom pre stavbu peptidov a bielkovín. Naše telo si ich, žiaľ, nedokáže samo syntetizovať (vyrobiť), preto je také dôležité zabezpečiť ich vhodnou stravou alebo pomocou suplementácie. Kompozícia obsahuje komplex BCAA, t.j. tri aminokyseliny s dlhým reťazcom: leucín, valín a izoleucín a také zlúčeniny ako: lyzín, treonín, fenylalanín, metionín, arginín, histidín a tryptofán. Komplex OstroVit EAA vďaka proteínovým aminokyselinám podporuje regeneráciu a anabolické procesy našich svalových buniek. Zložky doplnku prispievajú k podpore a priamo sa podieľajú na množstve životných procesov nášho tela, podporujú imunitný systém,

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit EAA:

 • Dopĺňa stravu esenciálnymi exogénnymi aminokyselinami
 • Urýchľuje regeneračné procesy svalov
 • Dokáže podporovať anabolické procesy vo svalových bunkách
 • Zabraňuje svalovému katabolizmu
 • Podporuje činnosť CNS – centrálny nervový a tráviaci systém
 • EAA sú esenciálne aminokyseliny pre správne fungovanie imunitného systému
 • Zlepšuje energetické procesy organizmu
 • Pridanie glutamínu, tyrozínu, cysteínu a vitamínu B6

POZOR! Vďaka vysokému obsahu L-leucínu, L-izoleucínu, L-fenylalanínu a L-tryptofánu sa produkt vyznačuje nižšou rozpustnosťou a horkastou pachuťou. Ide o prirodzenú vlastnosť použitých surovín. Dobrým riešením je rozmiešať produkt vo vode alebo šťave, roztok jemne premiešať alebo prášok konzumovať priamo s vodou alebo džúsom.

Použitie

Časť 10 g (1,5 odmerky) rozpustite v 200 ml vody. V tréningové dni konzumujte jednu dávku pred jedlom alebo tréningom, druhú dávku po tréningu. V netréningové dni užite 1 dávku medzi dvoma jedlami.

Neprekračujte odporúčaný denný príjem. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nekonzumujte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Výživové informácie

Ingrediencie

BCAA vetvené aminokyseliny (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), L-lyzín hydrochlorid, maltodextrín, L-glutamín, arómy, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; L-treonín, L-fenylalanín, L-metionín, L-tyrozín, L-arginín, práškový koncentrát šťavy z červenej repy, L-histidín, L-tryptofán, L-cysteín, sladidlá: sukralóza, acesulfám K; pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6).

Doplnok stravy. Obsahuje sladidlá.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričná hodnota

Aktívne zložky Na 100 g Na jednu porciu % RWS*
L-leucín 20 000 mg 2000 mg
L-izoleucín 10 000 mg 1000 mg
L-valín 10 000 mg 1000 mg
L-lyzín 9 000 mg 900 mg
L-treonín 4 500 mg 450 mg
L-fenylalanín 4 500 mg 450 mg
L-metionín 3000 mg 300 mg
L-arginín 2700 mg 270 mg
L-histidín 2000 mg 200 mg
L-tryptofán 1300 mg 130 mg
PODPORA EAA
L-glutamín 5 500 mg 550 mg
L-tyrozín 3000 mg 300 mg
L-cysteín 800 mg 80 mg
Vitamín B6 4 mg 0,4 29

 

*RWS - Referenčná hodnota príjmu

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty