OstroVit Aróniová vláknina VEGE 200

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV900124
Dostupnosť: Skladom
3.50 € 5.30 €
Bez DPH: 2.92 €
OstroVit Arónia vláknina VEGE je produktom moderného radu rastlinných doplnkov. Vo svojom zložení obsahuje prírodnú vlákninu z arónie získanú zo sušených výliskov arónie. Vlákno sa získava mikronizáciou, pri ktorej sú starostlivo vybrané časti rastliny podrobené mechanickému mletiu bez akýchkoľvek chemických prísad. Vďaka tomu sa prášok ľahko konzumuje a rýchlo absorbuje vodu. Čítať viac...

OstroVit Aróniová vláknina VEGE 200 g

OstroVit Arónia vláknina VEGE je produktom moderného radu rastlinných doplnkov. Vo svojom zložení obsahuje prírodnú vlákninu z arónie získanú zo sušených výliskov arónie. Vlákno sa získava mikronizáciou, pri ktorej sú starostlivo vybrané časti rastliny podrobené mechanickému mletiu bez akýchkoľvek chemických prísad. Vďaka tomu sa prášok ľahko konzumuje a rýchlo absorbuje vodu.

Vláknina z arónie čiernej obsahuje doplnky stravy, ktoré ovplyvňujú kratší čas peristaltiky čriev.  Neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je náhradou pestrej stravy.  Prášok z plodov arónie čiernej je bohatým zdrojom vlákniny.

Pre koho bol OstroVit Chokeberry Fiber VEGE vytvorený?

OstroVit Aróniová vláknina VEGE je doplnok stravy plne zložený z práškovej vlákniny z arónie. Produkt sa odporúča osobám, ktoré venujú veľkú pozornosť kvalite svojich potravín. Bude dokonalou voľbou pre tých, ktorí sa snažia schudnúť a pre všetkých, ktorí oceňujú liečivé vlastnosti prírodných látok.

OstroVit Arónia vláknina VEGE je produkt, ktorý obohatí váš každodenný jedálniček. Prášok sa ľahko rozpúšťa a možno ho konzumovať ako prílohu k mnohým rôznym produktom.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit Fiber from Chokeberry VEGE:

  • BOHATSTVO ŽIVÍN - vďaka procesu mikronizácie si výlisky arónie zachovávajú mnoho cenných živín vrátane antokyanov, fenolových kyselín, tanínov a pektínov. Sú tiež bohaté na vitamíny, najmä C a P, ako aj také minerály ako draslík, fosfor, horčík a železo.
  • JEDNODUCHÁ KONZUMÁCIA - vláknina z arónie skvele poslúži spolu s vodou, džúsom, jogurtom, domácim kokteilom alebo kašou. Jedno balenie obsahuje až 40 porcií vlákniny, ktoré pri pravidelnom užívaní vystačia na 20 dní.
  • VEGÁNSKY PRODUKT - OstroVit Arónia Vláknina VEGE je jednozložkový produkt. Neobsahuje žiadne konzervačné látky, farbivá, protihrudkujúce látky ani plnivá. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu, takže sa môže voľne používať na doplnenie vegánskej stravy.
Odporúčané použitie

Rozmiešajte 1 odmerku vlákniny v 100 - 150 ml vody alebo šťavy. Opláchnite pohárom vody navyše. Produkt je možné pridať aj do ovsených vločiek, smoothies alebo jogurtov. Konzumujte dvakrát denne, 30 minút pred jedlom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Výživové informácie

Ingrediencie

Vláknina z arónie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty 5 g (1 porcia) % RI* 10 g (2 porcie) % RI* Na 100 g
Energia 56 kJ / 14 kcal 1 111 kJ / 27 kcal - 1111 kJ / 270 kcal
Tuk 0,2 g - 0,5 g 1 4,5 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g - 0 g - 0,4 g
Sacharid 0,9 g - 1,7 g 1 17,4 g
- z toho cukry 0,8 g 1 1,67 g 2 16,7 g
Vláknina 3,1 g - 6,2 g - 62 g
Proteín 0,5 g 1 0,9 g 2 9,0 g
Soľ 0 g - 0 g - 0 g
Aktívne zložky 5 g (1 porcia) % RI* 10 g (2 porcie) % RI* Na 100 g
Vláknina z arónie 5 g - 10 g - 100 g

 

*RI- Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty