KOLAGEN

Nákupom tovaru za 45,- EUR získate antibakteriálny čistič Cleaner Clinic v hodnote 7.90,- ZADARMO.
-34%
Beast Pink Sun Kiss zdravá pokožka 90kaps.
Sun Kiss - funkčné kapsuly určené každému, kto túži po bronzovom opálení a zdravom vzhľade pokožky Sun Kiss sú unikátne kapsuly obsahujúce starostlivo vybrané látky s vplyvom na pigmentáciu pokožky a ..
-34%
BestPink Cola Pink pre ženy-pleť,nechty,vlasy 240g
Colla Pink - unikátny beauty nápoj pre ženy bez tukov a cukrov s obsahom prémiového kolagénu a jedinečných zložiek, ktorý sa postará o krásu a zdravie každej ženy Colla Pink je jedinečný beauty nápoj..
-34%
BestPink Pink Marine Beauty morský kolagén,120kap.
Pink Vitamín D3 - dobre vstrebateľná forma vitamínu D s kyselinou hyalurónovou pre starostlivosť o zdravie aj krásu Pink Vitamín D3 obsahuje dobre vstrebateľnú formu vitamínu D v podobe cholekalcifero..
-33%
Bio Medical Collagen Premium kolagén Lemon 300g
Morský kolagén je proteín extrahovaný z kostí alebo kože morských rýb, vrátane tresky a lososa. Jedinečné zloženie a štruktúra morských kolagénových peptidov prináša celý rad zdraviu prospešných výhod..
-33%
Bio Medical Collagen Premium kolagén Raspberry300g
Morský kolagén je proteín extrahovaný z kostí alebo kože morských rýb, vrátane tresky a lososa. Jedinečné zloženie a štruktúra morských kolagénových peptidov prináša celý rad zdraviu prospešných výhod..
-34%
GymBeam Collagen type II - kĺby a chrupavky  60k.
Kolagén typ II kĺbový komplex je jedinečný doplnok na podporu kĺbov, chrupaviek a celkového pohybového aparátu Kolagén typ II kĺbový komplex je unikátne spojenie účinných látok na podporu kĺbov, chrup..
-33%
OstroVit Flex Regen-kosti,kĺby 400 g jahoda kiwi
OstroVit FLEX REGEN 400 g OstroVit FLEX REGEN je doplnok stravy vyvinutý s použitím najkvalitnejších surovín. Jednotlivé zložky spolu vytvárajú produkt s dokonalým zložením. FLEX REGEN je multifunkčný..
-34%
OstroVit Glukosamín + MSM + Chondroitín 90 tabliet
OstroVit Glukosamín + MSM + Chondroitín 90 tabliet OstroVit Glukosamín + MSM + Chondroitín je doplnok stravy dopĺňajúci každodennú stravu o glukozamín, MSM a chondroitín - tri známe a účinné zložky, k..
-34%
OstroVit Kolagén + Vitamín C 200 g ananás
OstroVit Kolagén + Vitamín C 200 g OstroVit Kolagén + vitamín C je najkvalitnejší doplnok stravy vytvorený pre ľudí, ktorí potrebujú arómy, sladidlá a iné konzervačné látky. Rad OstroVit True Taste ob..
-33%
OstroVit Kolagén 90 tabliet
7.00 € 4.68 €
OstroVit Kolagén 90 tabliet OstroVit Saw Palmetto je doplnok stravy v tabletách s obsahom extraktu zo za studena lisovaných plodov saw palmetta. Je vhodným prípravkom pre športujúcich, po športových ú..
-33%
OstroVit kyselina hyalurónová 90 tabliet
OstroVit kyselina hyalurónová 90 tabliet OstroVit Kyselina hyalurónová je doplnok stravy v tabletách, ktorý dopĺňa stravu o kyselinu hyalurónovú. Je to gélovitá molekula viažuca vodu. Pôsobí ako tlmia..
-33%
OstroVit Morský kolagén s kys. hyalurón.+vitC 120
OstroVit Morský kolagén s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C 120 kapsúl OstroVit Morský kolagén s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C je doplnok stravy v kapsulách s obsahom kolagénu z morských rýb..
-33%
Warrior Beauty Drink - kolagénový nápoj 350g
Beauty Drink - kolagénový nápoj s kyselinou hyalurónovou a stéviou   Beauty Drink Warrior Lady. 7 účinných zložiek. Vlasy + pleť (pomarančová pokožka, vrásky) +  nechty +  kosti. S obsahom kolagénu ..
-33%
Warrior Collagen Peptides - kolagén. peptidy 250ks
Collagen Peptides – Kolagénové peptidy kapsuly Hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy od Warrior. Zdroj bielkovinovej energie. 550mg v 1 kapsule.  Energia, pokožka, šľachy, kosti.  Vynikajúca str..
-33%
Warrior FlexBull – Komplexná kĺbová výživa 300g
FlexBull – Komplexná kĺbová výživa    Flex Bull - Komplexná kĺbovka od Warrior! Všetko pre tvoje kĺby. 14 účinných látok v 1 dávke.  Súčasťou je aj natívny kolagén typu II.  Doplnok výživy vhodný pr..
-33%
Warrior Hyaluronic Acid-vlasy,kĺby,pokožka 100
Kyselina hyalurónová (Hyaluronic Acid) je látka, ktorú ľudské telo produkuje prirodzene a nachádza sa v mnohých jeho častiach, kde zastáva viaceré funkcie. V ľudskom tele sa nachádza približne 15 gram..
-33%
Warrior Marine Collagen type II,vlasy,nechty,kĺby
Marine Collagen Type II - prémiový, natívny, morský kolagén z rajovidných rýb je prvotriedny zdroj dôležitých látok s vysokou vstrebateľnosťou a využiteľnosťou. V jednej dávke prijmete až 200 mg kvali..
-33%
Warrior MSM - kĺbová výživa , členky 100t
MSM kapsuly MSM je používaný na pomenovanie chemickej zlúčeniny methylsulfonylmethan. Tejto látke sú prisudzované rôzne priaznivé účinky, vďaka čomu sa stala obľúbenou súčasťou výživových doplnkov urč..
-33%
Warrior Shark Cartilage kĺby, kosti,väzy 100t.
Shark Cartilage 500 je výživový doplnok s obsahom prášku zo žraločej chrupavky, ktorá sa skladá predovšetkým z bielkovín, minerálov (vápnik, fosfor), kolagénu a komplexných sacharidov známych ako glyk..
-34%
-33%
4.68 €
7.00 €
Množstvo
-33%
Zobrazenie 1 až 19 z 19 (1 stránok)