KONDICIONÉRY

AKTIVOVAŤ FILTER
Nevita Quinoa Keratin-Potion spray 200 ml
Krémový sprej s Keratin extraktom určený pre poškodené vlasy. Posilní štruktúru vlasov a dodá im lesk. Sprej sa nastrieka do vlhkých vlasov, prečeše a pokračuje sa v úprave účesu. Produkt neobsahuje:..
Hc Lab arganový hydratačný kondicionér 250 ml
Hydratačný arganový kondicionér vyživuje nedisciplinované a maté vlasy, ktoré sú poškodené farbením alebo stresovým prostredím. Okrem disciplíny a efektu samorozčesania zaručuje obnovu, jas a ochranu ..
Hc Lab Prírodný čistiaci kondicionér Eco 250 ml
Prírodný čistiaci kondicionér s extraktom mäty, uhoriek, aloe vera a čajovníka čínskeho. Vhodný pre všetky typy vlasov. Hydratuje a posilňuje korienky vlasov. Produkt je od spoločnosti H&C Laboratory..
HydrArgan NEW 2-fáz. kondicionér PURING
2-fázový bezoplachový kondicionér s arganovým olejom pre normálne alebo suché vlasy • Hydratuje vlasové vlákno, zanecháva vlasy hodvábne a lesklé • Odstraňuje krepatenie vlasov, obnovuje ich silu a ..
HydrArgan NEW kondicionér 300ml PURING
Vhodný pre normálne alebo suché vlasy. • Hydratuje a dodáva lesk bez zaťažovania vlasov • Dodáva vlasom hebkosť a hodvábnosť a uľahčuje ich rozčesávanie • Poskytuje dehydratovanej a suchej pokožke h..
KeepColor New 2-fáz. kondicionér 200ml PURING
Dvojfázový neoplachový kondicionér na farbené a ošetrované vlasy • zvýrazňuje a predlžuje trvanie kozmetickej farby • je bohatý na antioxidačné, regeneračné a lesk zvýrazňujúce vlastnosti • rozčesáva..
KeepColor New kondicionér 300ml PURING
Udržiavací kondicionér pre farbené, odfarbené a namáhané vlasy. Bohatý na vitamíny s antioxidačným účinkom. Zabraňuje pôsobeniu voľných radikálov vo vlasovom vlákne. Vlasy vyživuje a regeneruje, v..
METRIX set Total Results High Amplify (pre objem)
Darčeková sada Total Results High Amplify, Metrix pre objem vlasov. Total Results High Amplify je vlasová starostlivosť pre krásne vlasy plné života, ktorá Vám zabezpečí dokonalý tvar a objem vlasov...
METRIX set Total Results So Long Damage
Darčeková sada Total Results So Long Damage, Metrix pre poškodené vlasy. Total Results So Long Damage je vlasová starostlivosť pre poškodené vlasy, pre ich regeneráciu a výživu. Aby ste už navždy mal..
Nashi ARGAN Kondicionér 200ml
Hydratačný arganový kondicionér Nashi Argan vyživuje nedisciplinované a maté vlasy, ktoré sú poškodené farbením alebo stresovým prostredím. Okrem disciplíny a efektu samorozčesania zaručuje obnovu, ja..
Nevita Frequent kondicionér 200ml
Kondicionér pre časté použitie dodá vlasom objem, vlasy ostanú hodvábne a ľahko rozčesateľné. Efektívne uzatvára kutikulu pre extra jas a lesk. Použitie: postupovať podľa návodu na obale výrobku Vho..
No Yellow penový Kondic.  Fanola
Fanola No Yellow Incredible Foam - penový kondicionér. Rovnako ako maska ??Fanola No Yellow, aj penový kondicionér sa spája so šampónom No Yellow. Pre silné vlasy a priebežné udržiavanie blond farby..
Nourishing kondic. neoplach. 300ml
Výživný kondicionér bez oplachovania..
Nourishing kondicionér 1L  Fanola
Výživný kondicionér pre suché a krepaté vlasy s obsahom mliečnych proteínov...
Nourishing kondicionér 350ml  Fanola
Výživný kondicionér pre suché a krepaté vlasy s obsahom mliečnych proteínov...
Nourishing krém na končeky 100ml
Rekonštrukčný krém na rozštiepené končeky vlasov. Je ideálny pre suché, dehydrované a krepaté vlasy. Sceluje ich vďaka filmu proti krepateniu. Použitie: naneste na vlhké alebo suché konce vlasov v mal..
Nourishing ONE-10actions sprej 200ml
Rekonštrukčná vlasová maska s 10 účinkami bez oplachovania. Ideálny pre suché a krepaté vlasy. Obsahuje argan, ľanové a mliečne proteíny. Použitie - vlhké vlasy: nastriekajte na vlasy, prečešte a pok..
Nutri Care kondicionér 1000ml
Fanola Nutri care conditioner - výživný kondicionér na suché a poškodené vlasy obohatený o výťažky z ľanového semienka intenzívne vlasy vyživuje, hydratuje a výrazne uľahčuje rozčesávanie. Suchým a po..
OroTherapy Bi-Phase Kondicionér Fanola
Oro dvojfázový neoplachovací, rekonštrukčný a rozjasňujúci kondicionér s obsahom keratínu, arganového oleja a solárnych filtrov. Je obohatený o mikroaktívne zlato. Napomáha rozčesávaniu, vyživuje a hy..
Richness New výživný kondicionér 300ml PURING
Zanecháva vlasy hodvábne jemné, plné života a ľahko upraviteľné, reštruktúruje a vyživuje. Beztiažová hydratácia a výživa...
Zobrazenie 1 až 20 z 28 (2 stránok)