MINERALY

Nákupom tovaru za 55,- EUR získate šampón HC Laboratory v hodnote 12,-€ ZADARMO.

Pri nákupe produktov HC Laboratory nad 39,- EUR získate ZĽAVU 30% .

( zľavu získate uplatnením kupónu v košíku , heslo kupónu je : " instant " )

-33%
Warrior Multi-vitamin-mineral fyz.psych.zdravie100
Doplnok výživy s vysokým podielom vitamínov a minerálov. Každá tableta poskytuje komplexnú zásobu 30 základných vitamínov, minerálov a antioxidantov, ktoré prispievajú k udržaniu normálneho zraku, kos..
-33%
BestPink Cola Pink MangOran-pleť,nechty,vlasy 240g
Colla Pink - unikátny beauty nápoj pre ženy bez tukov a cukrov s obsahom prémiového kolagénu a jedinečných zložiek, ktorý sa postará o krásu a zdravie každej ženy Colla Pink je jedinečný beauty nápoj..
-33%
BestPink Vita Pink vitam. minerály pre ženy 120kap
Multivitamín Vita Pink je jedinečný komplex vitamínov, minerálov a aktívnych látok vyvinutý špeciálne pre ženy Multivitamín Vita Pink je komplex vitamínov, minerálov a aktívnych zložiek, určený na pok..
-33%
Bio Medical Astaxanthin mozog, imunita, kardio 60c
Astaxanthin - kapsuly s obsahom jedného z najsilnejších antioxidantov, ktoré možno nájsť v prírode. Karotenoid, prirodzene sa vyskytujúci vo veľkom počte živých organizmov (riasy, homár, plameniak, lo..
-33%
Bio Medical Broccoli antioxidant, detox 100c
Broccoli Extract Capsules - kapsuly s obsahom prírodného sulforafánu obsiahnutého v brokolici. Sulforafán priaznivo vplýva prakticky na všetky orgánové systémy ľudského tela a predstavuje skvelý dopln..
-33%
Bio Medical Chlorella prášok 100g
Bio Chlorella 100% organická Chlorella bez obsahu ťažkých kovov a chemikálií. Vhodná súčasť detoxikačných a alkalizačných kúr od BioMedical.  Podporuje prirodzený obranný systém. Dodáva energiu v ob..
-33%
Bio Medical Magnesium Duo+ nervy,energia,kosti 100
Chelátový bisglycinát horečnatý (magnézium chelát, horčík chelát) je horčík v jeho najdokonalejšej a biologicky najvyužiteľnejšej forme. Je viazaný na aminokyselinu L-glycín, ktorá má nízku molekulovú..
-33%
Bio Medical Omega 3-6-9 srdce, krvný tlak 100caps
Omega 3-6-9 kapsuly - výživový doplnok Kapsuly Omega 3-6-9 obsahujú tri rôzne druhy olejov:  rybí olej, olej z ľanových semienok a olej zo slnečnicových semienok, ktoré obsahujú celú škálu rôznych mas..
-34%
GymBeam Calcium + D3 kosti a zravie zubov 120caps.
Vápnik + vitamín D3 - kľúčový doplnok pre zdravie kostí, zubov a správne fungovanie organizmu, obohatený o vitamín D3  Vápnik + vitamín D3 je kľúčový doplnok pre zdravie kostí, zubov a správne fungova..
-34%
GymBeam Chelated Magnesium horčík- kŕče, únava 90k
Magnézium chelát (bisglycinát) - kapsule s vysokým obsahom horčíka v dobre vstrebateľnej chelátovej forme Magnézium chelát (bisglycinát) obsahuje jednu z najlepšie využiteľných foriem horčíka v podo..
-34%
GymBeam Chitosan 500mg - znižuje cholesterol,120ta
Chitosan - prírodná látka a polysacharid obohatený o vitamín C, ktorý vám pomôže pri diéte a bude prevenciou pred srdcovými a tráviacimi ochoreniami Chitosan je nestráviteľná prírodná látka a polys..
-34%
GymBeam Colostrum - Kolostrum z hov. mlieka, 90tab
Kolostrum - hovädzie kolostrum s 30%-ným obsahom imunoglobulínov na boj proti vírusom Kolostrum je zdroj kolostra z kravského mlieka v podobe kapsúl. Kolostrum označuje prvé mlieko, teda tekutinu, ..
-34%
GymBeam Ginkgo Biloba+Magnézium-pamäť/únava,90tab
Ginkgo Biloba + Magnézium pre redukciu únavy a podporu nervového systému Ginkgo Biloba + Magnézium sú kapsuly s obsahom extraktu ginkgo biloby a horčíka. Horčík je pre správne fungovanie organizmu ..
-34%
GymBeam Green Coffee - Zelená káva RAW, 120tab.
Zelená káva - extrakt zelenej kávy prospešný pre zdravie vo forme tabliet Zelená káva je obľúbený spaľovač tukov z extraktu zelenej kávy bohatý na antioxidanty. Obsahuje aj kyselinu chlorogénovú - e..
-34%
GymBeam Green Tea - Zelený čaj 500mg, 120 tab.
Zelený čaj - vysoko koncentrovaný extrakt zo zeleného čaju Zelený čaj je vysoko koncentrovaný extrakt zo zeleného čaju vo forme kapsúl. Zelený čaj z lístkov rastliny nazývanej Camellia Sinensis si ..
-34%
GymBeam Iron - imunita, pamäť 120
Železo okrem toho pomáha znížiť vyčerpanie a únavu. Túto schopnosť ocení každý, kto zažíva fyzicky či psychicky náročné dni buď doma, v práci, alebo v škole. Zároveň má železo pozitívny vplyv na kogni..
-34%
GymBeam Pumpkin Tekvicový olej cholesterol 90kap
Tekvicový olej - za studena lisovaný olej vo forme praktických kapsúl plný antioxidantov a zdravých tukov Tekvicový olej vo forme kapsúl obsahuje oleje extrahované z tých najkvalitnejších semien tekvi..
-34%
GymBeam Triple Magnesium horčík - únava, nervy 90k
Triple Magnézium je unikátne spojenie 3 rôznych foriem horčíka, ktoré pomáhajú so správnym fungovaním nervovej sústavy, svalov a znížením únavy Triple Magnézium je tvorený troma formami horčíka, ktoré..
-34%
GymBeam Vápnik 400mg - na kosti a zuby, 120tab.
Vápnik - kľúčová minerálna látka pre zdravie kostí, zubov a správne fungovanie organizmu  Vápnik patrí ku kľúčovým minerálnym látkam, ktoré majú na náš organizmus nepostrádateľný vplyv. Najväčším zdr..
-33%
Natural Nutrition Inulín 1kg
22.30 € 14.85 €
Inulín Inulín z koreňov Čakanky obyčajnej od Natural Nutrition.  Mimoriadne funkčná rastlinná zložka. Prirodzene sladká chuť. Nízka kalorická hodnota. Vynikajúca tepelná stabilita. Vhodný aj na slad..
Zobrazenie 1 až 20 z 76 (4 stránok)