OstroVit Selenium 220 tabliet

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV902302
Dostupnosť: Skladom
4.98 € 7.50 €
Bez DPH: 4.15 €
OstroVit Selen je doplnok stravy, ktorý je zdrojom selénu v aktívnej forme L-selenometionínu. Selén je stopový prvok, ktorý ovplyvňuje správne fungovanie takmer celého organizmu. Pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Selén prispieva k správnej funkcii štítnej žľazy. Pomáha tiež udržiavať zdravé vlasy a nechty. Prispieva k správnemu priebehu spermatogenézy. Selén tiež pomáha pri správnom fungovaní imunitného systému Čítať viac...

OstroVit Selenium 220 tabliet

OstroVit Selen je doplnok stravy, ktorý je zdrojom selénu v aktívnej forme L-selenometionínu. Selén je stopový prvok, ktorý ovplyvňuje správne fungovanie takmer celého organizmu. Pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Selén prispieva k správnej funkcii štítnej žľazy. Pomáha tiež udržiavať zdravé vlasy a nechty. 


  • 220 tabliet v balení
  • 1 porcia = 1 tableta
  • Základná minerálna zložka

OstroVit Selen

Selén je pre naše telo nevyhnutnou minerálnou zložkou. Existuje v organickej aj anorganickej forme. Selén zohráva v organizme neoceniteľnú úlohu – je nevyhnutný pre správne fungovanie enzýmov, pomáha odstraňovať voľné radikály a chráni bunky a červené krvinky pred ich toxickými účinkami. Pomáha udržiavať zdravé vlasy, nechty, reguluje správne fungovanie imunitného systému, je zodpovedný za zdravú štítnu žľazu.

Vlastnosti:

  • Pomáha udržiavať zdravé vlasy, nechty a pleť
  • Môže prispieť k regulácii správneho fungovania imunitného systému
  • Podporuje správne fungovanie enzýmov
  • Zodpovedá za zdravú prácu štítnej žľazy
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 tabletu) denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné informácie


Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

Aktívne zložky Na porciu % RI*
Selén 200 ug 364

 

*RI- Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty