nashi_argan_ošetrenia


Každý vlas potrebuje z času na čas hĺbkové ozdravenie v podobe špeciálnych vlasových kúr s okamžitým účinkom , preto Hair Clinic vybral pre Vaše vlasy to najlepšie z najlepšieho !

 

 

ŠPECIÁLNE VLASOVÉ KÚRY

 

 

DEEP INFUSION ( Nashi Argan ) - vďaka jedinečným vlastnostiam arganového oleja má táto hĺbková hydratačná vlasová kúra neuveriteľnú revitaliačnú schopnosť, dodáva vlasom hodvábnu jemnosť, žiarivý lesk a uľahčuje ich rozčesávanie.

 

FILLER NASHI REPAIR dual complex ™ ( Nashi Argan ) - profesionálna rekonštrukčná vlasová kúra s kolagénom a rastlinnými kmeňovými bunkami (dual complex ), vypĺňa vlasové vlákno z vnútra, obnovuje jeho povrchovú štruktúru a podporuje prirodzenú obnovu vlasového vlákna. Vďaka patentovanému dual complexu napráva súčasne poškodenia spôsobené vonkajšími faktormi (UV žiarenie, chlór, neodborné farbenie, žehlenie atď.) a zároveň vnútornými faktormi (stres, nevhodná strava, ochorenia atď.). Výsledkom sú komplexne ozdravené, poddajné a žiarivo lesklé vlasy plné objemu. 

 

FILLER NASHI therapy express ( Nashi Argan ) - expresná 3 minútová rekonštrukcia vlasov po farbení alebo na okamžité zlepšenie kondície vlasov pred fúkanou.

 

CAPIXYL ( Nashi Argan ) " prevencia zameraná proti vypadávaniu vlasov " - jedinečnosť tohto vlasového ošetrenia spočíva v patentovanej molekule Capixyl, aktívnym rastlinným kmeňovým bunkám a arganovému oleju. Ošetruje a dôkladne čistí vlasovú pokožku , čo je nevyhnutný krok pri problémoch spojených s vypadávaním vlasov (alopécia), pomáha udržať vlas v rastovej fáze a tým predlžuje jeho životnosť, podporuje obnovu vlasových korienkov (folikulov), rast vlasov a zároveň regeneruje vlasovú kutikulu. Pri dlhodobom používaní obmedzuje vypadávanie vlasov a potencuje rast nových, zdravých vlasov.