HAIR CLINIC

Hair Clinic sa nachádza v širšom centre Bratislavy - Ružinov.

Rovnako ako ženy, tak aj muži túžia mať zdravé a krásne vlasy ! Túžba po zdravých a krásnych vlasoch sa stáva realitou, keď starostlivosť o Vaše vlasy zveríte do správnych a šikovných rúk profesionálov. A práve preto vznikl spoločnosť Hair Clinic, ktorá zásobuje takýchto profesionálnych kaderníkov.

Ponúkame exkluzívne profesionálne kadernícke značky :

Nashi Argan od talianskej spoločnosti  Landoll Milano Vám prinášeme ako prví , prvotriedne " ecofriendly " profesionálne farby a produkty s bio arganovým  olejom, revitalizujúce vlasové kúry s  rastlinnými kmeňovými bunkami PHYTO  NASHI REPAIR a účinnú prevenciu zameranú  proti vypadávaniu vlasov s CAPIXYLOM.               

Nevita / Nevitaly vysoko profesionálna talianska značka ponúka inovatívne rekonštrukčné farby s Aminiplexom a éterickými olejmi, rekonštrukčné kúry a produkty pre každého zákazníka.

REVLON luxusná americká značka,  označovaná ako " vlasová kozmetika  kaderníkov hollywoodskych hviezd " prináša  špičkové farby a kvalitné vlasové produkty.

  • profesionály prístup a poradenstvo : Hľadáte vhodnú značku pre Váš salón krásy?  Naši šikovní a profesionálne vyškolení  reprezentanti Vám ochotne poradia a vyberú pre  Vás tú správnu farbu, ošetrujúci kúru , alebo produkty pre uspokojenie potrieb vašich klientov.
  • komplexná ponuka služieb pod jednou strechou pre Vás zabezpečujeme dodávateľský servis, marketingovú podporu, školenia a služby podľa Vašich potrieb.
  • V príjemnom prostredí našej veľkoobchodnej predajne Vás radi obslúžime a pevne veríme , že uspokojúme Vaše požiadavky.

Tešíme sa na spoluprácu