OLEJE

AKTIVOVAŤ FILTER
After Colour SÉRUM 100ml  Fanola
Fanola Cristalli liquidi After colour - ochranné sérum na farbené a chemicky ošetrované vlasy s výraznými antioxidačnými vlastnosťami betakaroténu navracia farbeným vlasom lesk, naviac výrazne obmedzu..
HydrArgan Hydratač. Fluid PURING
Hydratačný argánový a ľanový olej na vlasy. Je vhodný aj pre jemné vlasy a citlivú pokožku...
HydrArgan SET šampón + olej
HydrArgan SET šampón 350ml + olej 100ml. Hydratačný šampón s argánovým a ľanovým olejom. Vhodný pre normálne vlasy. Ochranný rozjasňujúci olej na farbené a namáhané vlasy. Obsahuje slnečnicový extrak..
KeepColor ochran. Olej PURING
Ochranný rozjasňujúci olej na farbené a namáhané vlasy. Obsahuje slnečnicový extrakt, ľanový olej a vitamín E. Zanecháva vlasy vyživené, hydratované a hodvábne jemné. Chráni intenzitu farby vlasov...
Nourishing SÉRUM 100ml  Fanola
Výživné sérum na suché, poškodené a oslabené vlasy (po trvalej). Obsahuje Aloe vera a výťažok z ľanového semienka, vlasom dodává lesk a vitalitu. Ideálny pre vlnité, poškodené a ztrvalené vlasy. Zace..
OROFLUIDO SET Argan Fluid + 2x lak na nechty
OROFLUIDO original hydratačný elixír s arganovým olejom + 2ks laky na nechty. Vhodný na všetky typy vlasov. Objem elixíru: 50ml Objem laku na nechyty: 2x 15 ml..
OroTherapy Argan Fluid  Fanola 100ml
Oro Puro fluid s argánovým olejom alebo aj " je Olej číre zlato" je obohatený o mikroaktívne zlato a olej zo šáchoru jedlého. Napomáha k ľahšej úprave vlasov, ktoré sú po aplikácií hodvábne jemné a le..
Redken, ALL SOFT SET šampón+olej+gumičky
Redken All Soft šampón pre suché a krehké vlasy s argánovým olejom, 300ml + olej pre suché a krehké vlasy s arganovým olejom, 90ml + invisibobble gumičky 3ks..
Richness výživný Olej PURING
Intenzívny výživný olej na suché a namáhané vlasy. Obsahuje pšeničné proteíny a mandľový olej, vlasy ostanú mimoriadne hodvábne a ľahké, bez zaťaženia. Eliminuje kučeravenie a poškodenie končekov...
Style Lyberty Crystal serum PURING 100 ml
Lyberty Crystal sérum hydratuje vysušené a vystresované vlasy a dodáva im vysoký lesk. Objem: 100ml..
Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)