OstroVit African Mango VEGE 60 kaps

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV223187
Dostupnosť: Skladom
5.98 € 9.00 €
Bez DPH: 4.98 €
OstroVit African Mango VEGE je doplnok stravy vo vegánskych kapsulách s obsahom extraktu zo semien afrického manga (Irvingia gabonensis L.) DER 10: 1. OstroVit African Mango podporuje proces lipolýzy alebo spaľovania tukov v našom tele a má zdraviu prospešné účinky, ako je zníženie krvný tlak a celkový cholesterol. Podporuje tiež odbúravanie triglyceridov a biochemické procesy spojené so znižovaním podielu lipoproteínov s nízkou hustotou či obľúbeného „zlého cholesterolu“ LDL. Čítať viac...

OstroVit African Mango VEGE 60 vcaps

OstroVit African Mango VEGE je doplnok stravy vo vegánskych kapsulách s obsahom extraktu zo semien afrického manga. OstroVit African Mango podporuje proces lipolýzy alebo spaľovania tukov v našom tele a má zdraviu prospešné účinky, ako je zníženie krvný tlak a celkový cholesterol. Podporuje tiež odbúravanie triglyceridov a biochemické procesy spojené so znižovaním podielu lipoproteínov s nízkou hustotou či obľúbeného „zlého cholesterolu“ LDL.

  • 60 vegánskych kapsúl v balení
  • Produkt z rady 100% VEGE CAPSULES
  • Doplnok určený pre vegetariánov a vegánov
  • 60 porcií = 2 mesiace suplementácie
  • Praktická podpora pri redukcii hmotnosti

Vlastnosti:

  • Má zoštíhľujúci účinok
  • Môže pomôcť znížiť cholesterol
  • Podporuje rozklad triglyceridov v krvi
  • Môže pomôcť zastaviť "vlčí hlad"

Produkty z radu VEGE CAPSULES boli vyvinuté len s použitím vegánskych ingrediencií. V súvislosti s politikou vysokej bezpečnosti spoločnosti a skutočnosťou, že vo výrobnom závode sa používajú alergénne zložky, preto na etikete informácia o možnosti výskytu skrížených alergénov. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte emailom.

Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nekonzumujú deti, tehotné a dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné informácie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

Aktívne zložky  Na porciu
Extrakt zo semien afrického manga DER 10:1 700 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty