OstroVit Ashwagandha - ženšen , vitalita 200 tab.

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV901350
Dostupnosť: Skladom
6.98 € 10.50 €
Bez DPH: 5.82 €
OstroVit Ashwagandha je doplnok stravy s obsahom extraktu z koreňa Withania somnifera Withania somnifera, tiež známy ako indický ženšen, je rastlina, ktorej vlastnosti a liečivé účinky sa využívajú už tisícročia v tradičnej staro-indo-ukrajinskej medicíne (Ayurveda). Liečivou surovinou sú najmä korene a plody, ktoré zvyšujú vitalitu a zlepšujú prácu mysle. Čítať viac...

OstroVit Ashwagandha 200 tabliet

OstroVit Ashwagandha je doplnok stravy s obsahom extraktu z koreňa Withania somnifera Withania somnifera, tiež známy ako indický ženšen, je rastlina, ktorej vlastnosti a liečivé účinky sa využívajú už tisícročia v tradičnej staro-indo-ukrajinskej medicíne (Ayurveda). Liečivou surovinou sú najmä korene a plody, ktoré zvyšujú vitalitu a zlepšujú prácu mysle.

  • 200 tabliet v balení
  • 1 porcia je len 1 tableta
  • 5,63 mg witanolidu v jednej tablete
  • Jeden z najpopulárnejších adaptogénov!

Ashwagandha

Ashwagandha je adaptogén alebo látka, ktorá nás dokáže prispôsobiť meniacim sa podmienkam prostredia, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú naše nadobličky (stresové situácie, stavy vyčerpania). Hlavným dôsledkom je zvýšenie vylučovaného kortizolu alebo stresového hormónu, ktorý je bohužiaľ čoraz častejším návštevníkom nášho každodenného životného štýlu. Relatívne krátky spánok nízkej kvality s opakovaným vzrušením, ťažká, stresujúca práca, večné potkanie preteky, nadmerné vystavovanie sa modrému svetlu monitora a zvyšku elektroniky v našich domácnostiach veľmi vyčerpávajú nadobličky. Výskumy naznačujú, že aj profylaktické užívanie ashwagandhy môže znížiť hladinu stresového hormónu až o 25%!!! To je skvelý výsledok.

OstroVit Ashwagandha sa odporúča najmä športovcom a ľuďom so zvýšenou fyzickou námahou, pretože podporuje stav vytrvalosti, pocit vitality a energie.

Vlastnosti:

  • Podporuje správne fungovanie obehového systému
  • Prispieva k udržaniu správneho fungovania nervového systému
  • Prispieva k zvýšeniu fyzickej výkonnosti
  • Podporuje procesy zapamätania
  • Pomáha spomaliť proces starnutia organizmu
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 tabletu) denne. Výrobok je určený pre dospelých.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok by sa nemal konzumovať pri užívaní sedatív, liekov na spanie, antiepileptík a nemali by ho užívať deti, tehotné ženy a počas laktácie. Držte mimo dosahu detí

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Extrakt z koreňa Ashwagandha (Withania somnifera L. Dunal) štandardizovaný na 1,5 % withanolidov, plnidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, zeler obsahujúci lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu
Extrakt z koreňa Ashwagandha 375 mg
- z toho withanolidy (1,5 %) 5,63 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty