OstroVit Berberine - trávenie 90 tabliet

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV619324
Dostupnosť: Skladom
5.98 € 9.00 €
Bez DPH: 4.98 €
OstroVit Berberine je doplnok stravy v tabletách s obsahom extraktu z berberínu. Berberín má pozitívny vplyv na činnosť čriev a reguláciu črevnej výstelky, čo sa premieta do lepšieho fungovania tráviaceho systému. Berberin je možné použiť v prípadoch dysregulácie metabolizmu cukru a inzulínu v tele, pretože zvyšuje množstvo a citlivosť inzulínových receptorov. Okrem toho odďaľuje rozklad komplexných sacharidov na jednoduché cukry, a to aj reguláciou makrobiotiky, stimulovaním spotreby SFA. Berberín napodobňuje účinok inzulínu zvýšením spotreby glukózy, čím sa stáva inzulín-mimetikom. Čítať viac...

OstroVit Berberyna 90 tabliet

OstroVit Berberine je doplnok stravy v tabletách s obsahom extraktu z berberínu. Berberín má pozitívny vplyv na činnosť čriev a reguláciu črevnej výstelky, čo sa premieta do lepšieho fungovania tráviaceho systému. Berberin je možné použiť v prípadoch dysregulácie metabolizmu cukru a inzulínu v tele, pretože zvyšuje množstvo a citlivosť inzulínových receptorov. Okrem toho odďaľuje rozklad komplexných sacharidov na jednoduché cukry, a to aj reguláciou makrobiotiky, stimulovaním spotreby SFA. Berberín napodobňuje účinok inzulínu zvýšením spotreby glukózy, čím sa stáva inzulín-mimetikom.

  • Obsahuje 90 porcií produktu
  • 1 porcia = 1 tableta
  • Štandardizácia 2% na 10 mg berberínu

Berberine

Pôsobenie berberínu má priaznivé vlastnosti pri znižovaní telesnej hmotnosti. Pomáha zvyšovať aktivitu adiponektínu (hormón vylučovaný tukovým tkanivom, ktorý zohráva úlohu pri zlepšovaní citlivosti na inzulín), čo spôsobuje, že berberín je doplnok podporujúci redukciu tukového tkaniva – reguláciou glykemického indexu, ako aj ovplyvňovaním hormóny, ktoré sú vylučované tukovým tkanivom. Okrem toho berberín ovplyvňuje aj pamäť. Môže sa použiť ako prostriedok na zlepšenie kognitívnych funkcií a zapamätania, hlavne ovplyvňovaním cholinergných dráh.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit Berberine:

  • Pomáha znižovať hladinu glukózy v krvi
  • Má pozitívny vplyv na činnosť čriev
  • Priaznivo pôsobí pri znižovaní telesnej hmotnosti
  • Podporuje činnosť mozgu (pamäť, koncentrácia)
Odporúčané použitie

Užite 1 dávku (1 tabletu) denne s jedlom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je možné používať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Extrakt z koreňa Berberis (Berberis aristata DC.) štandardizovaný na 2 % berberínu, plnidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, protihrudkujúce látky: fosforečnany vápenaté, oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, zeler, horčicu, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty


Aktívne zložky Na porciu
Výťažok z koreňa Berberis  500 mg 
- v ktorom 2 % berberínu  10 mg 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty