OstroVit Braintus Focus Shot Blueberry 100ml

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV904627
Dostupnosť: Skladom
1.90 € 2.90 €
Bez DPH: 1.58 €
OstroVit Braintus Focus Shot je jedinečný tekutý doplnok stravy určený pre všetkých, ktorí chcú stimulovať svoj mozog. Originálne zloženie účinných látok – kofeín, L-theanín, cholínbitartrát, vitamín B6 a extrakt z ashwagandhy – podporuje rad procesov v nervovom systéme. Chcete sa učiť rýchlejšie a lepšie zapamätať? Nemáte náhodou problémy s koncentráciou? Zaoberáte sa nespavosťou? Vyskúšajte OstroVit Braintus Focus Short – tekutý doplnok s ovocnou príchuťou čučoriedok. Čítať viac...

OstroVit Braintus Focus Shot 100 ml

OstroVit Braintus Focus Shot je jedinečný tekutý doplnok stravy určený pre všetkých, ktorí chcú stimulovať svoj mozog. Originálne zloženie účinných látok – kofeín, L-theanín, cholínbitartrát, vitamín B6 a extrakt z ashwagandhy – podporuje rad procesov v nervovom systéme. Chcete sa učiť rýchlejšie a lepšie zapamätať? Nemáte náhodou problémy s koncentráciou? Zaoberáte sa nespavosťou? Vyskúšajte OstroVit Braintus Focus Short – tekutý doplnok s ovocnou príchuťou čučoriedok.

OstroVit Braintus Focus Shot – pre koho?

OstroVit Braintus Focus Shot, tekutý doplnok stravy, je založený na unikátnom súbore zložiek, ktoré prispievajú k podpore mozgu. Produkt funguje dobre u všetkých ľudí, ktorí chcú podporiť svoje kognitívne funkcie. Odporúča sa predovšetkým študentom alebo duševne pracujúcim. Vďaka regulácii procesov v nervovom systéme môže doplnok zmierniť napätie a úzkosť, ako aj pomôcť zaspať.

Náš brook s ovocnou príchuťou čučoriedok stimuluje váš mozog k činnosti a podporuje správne kognitívne funkcie, ako je pamäť, koncentrácia a predstavivosť. Vyberte Braintus Focus Shot, ak:

 • chcete si zapamätať viac a rýchlejšie
 • majú problémy s koncentráciou a pozornosťou
 • chcú zlepšiť študijné výsledky
 • pracovať duševne
 • vysporiadať sa s fóbiami
 • majú zlú náladu
 • viesť stresujúci životný štýl

Vlastnosti

OstroVit Braintus Focus Shot je viaczložkový výživový doplnok v tekutej forme. Nápoj vo fľašiach je lahodný, ovocný a ľahko sa používa – stačí ho len vypiť.

Hlavné vlastnosti doplnku:

 • PODPORA MOZGU – Doplnok stimuluje nervový systém k činnosti. Zvyšuje pamäť, koncentráciu, pozornosť. Pomáha vám zachovať pokoj v stresových situáciách.
 • DÁVKA ENERGIE – Vďaka použitiu bezvodého kofeínu môže doplnok zvýšiť vašu bdelosť a dodať vám energiu, aby ste získali viac sily a vôle konať.
 • PERFEKTNÉ PRE ZANEPRACOVANÝCH ĽUDÍ – Náš doplnok si môžete vždy vziať so sebou – a mať ho v batohu, taške na telocvik alebo doma. Chystáte sa stratiť energiu? OstroVit Braintus Focus Shot je rýchlym riešením problému.
 • PRIPRAVENÉ NA PITIE – Doplnok stravy si nevyžaduje prípravu vopred. Nemusíte piť ani vodu. Stačí otvoriť fľašu a vypiť náš nápoj s príchuťou čučoriedok.

Aktívne zložky OstroVit Braintus Focus Shot

Pozrite si vlastnosti jednotlivých zložiek nášho tekutého doplnku:

 • Bezvodý kofeín . Stimuluje nervový systém, zvyšuje koncentráciu a pozornosť. Dodáva vám energiu konať. Znižuje ospalosť
 • L-theanín . Podporuje kognitívne funkcie vášho organizmu. Môže mať relaxačné a anxiolytické vlastnosti, ako aj zlepšiť kvalitu spánku.
 • Výťažok z koreňa Ashwagandha . Poskytuje komplexnú podporu vášmu nervovému systému. Môže zmierniť napätie a úzkosť
 • Cholín bitartrát . Povzbudzuje nervový systém, aby konal. Môže vám to pomôcť zapamätať si veci. Môže detoxikovať pečeň.
 • Vitamín B6 . Reguluje metabolizmus a nervový systém. Môže vám tiež zlepšiť náladu.
Odporúčané použitie

Jedna dávka 1 fľaštička (100 ml) užite raz denne. Nekonzumujte viac ako 1 porciu denne. Výrobok je určený pre dospelých ľudí. Sediment je prirodzený jav. Pred použitím pretrepte. Po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do 24 hodín.

Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek doplnku. Nemiešajte s alkoholom. Pre vysoký obsah kofeínu nie je výrobok určený pre osoby citlivé na kofeín, hypertenziu a iné kardiovaskulárne ochorenia, deti, tehotné ženy, dojčiace ženy. Výživový doplnok nie je možné používať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Skladujte na suchom mieste pri teplote 2-25°C. Chráňte pred slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Výživové informácie

Ingrediencie

Voda, jablková šťava z koncentrátu jablkovej šťavy 20 %, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; L-theanín, bezvodý kofeín, extrakt z koreňa ashwagandha (7,2 % withanolidy, 1 % alkaloidy a 0,25 % vitaferín A), cholín bitartrát, sladidlá: acesulfam K, sukralóza; konzervačné látky: benzoan sodný, sorban draselný; vitamín B6 (pyridoxal 5'-fosfát P-5-P), príchuť.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, mäkkýše, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na jednu porciu %RI*
Bezvodý kofeín 150 mg -
L-theanín 200 mg -
Extrakt z koreňa Ashwagandha (7,2 % witanolidov, 1 % alkaloidov a 0,25 % vitaferínu A) 130 mg -
Cholín bitartrát 100 mg -
Vitamín B6 (pirydoxal 5'-fosfát P-5-P) 18 mg 1286

 

*RI - Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty