OstroVit Chondroitín 60 tabliet

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV619171
Dostupnosť: Skladom
8.98 € 13.50 €
Bez DPH: 7.48 €
OstroVit Chondroitín je doplnok stravy v tabletách dopĺňajúci každodennú stravu o chondroitín, ktorý je zodpovedný za správnu regeneráciu chrupaviek. Nedostatok chondroitínu môže poškodiť a degenerovať bunky, ktoré sa samé po namáhavom cvičení nedokážu regenerovať. Prípravok sa odporúča najmä starším ľuďom, ako aj športovcom, ktorí zápasia so zraneniami. Čítať viac...

OstroVit Chondroitín 60 tabliet

OstroVit Chondroitín je doplnok stravy v tabletách dopĺňajúci každodennú stravu o chondroitín, ktorý je zodpovedný za správnu regeneráciu chrupaviek. Nedostatok chondroitínu môže poškodiť a degenerovať bunky, ktoré sa samé po namáhavom cvičení nedokážu regenerovať. Prípravok sa odporúča najmä starším ľuďom, ako aj športovcom, ktorí zápasia so zraneniami.

  • 60 tabliet v balení
  • 1 tableta = 1 porcia
  • Istá regenerácia pre váš pohybový aparát

OstroVit Chondroitín

Je to chemická zlúčenina patriaca medzi mukopolysacharidy. Pozostáva z kyseliny glukurónovej a N-acetylgalaktozamínu. Táto látka je endogénna, a preto ju produkuje naše telo. Hlavným miestom jeho výskytu je kĺbová chrupavka. Najúčinnejší je chondroitín vo forme sulfátu. Táto zlúčenina je veľmi dôležitá, pretože sa podieľa na odstraňovaní pocitu trenia medzi povrchmi kĺbov. Okrem toho chondroitín prirodzenou cestou podporuje tvorbu synoviálnej tekutiny, ktorá je zodpovedná za správne fungovanie kĺbov. Vďaka tomu nie je zničená ich štruktúra a kvalita dopravy je stále na správnej úrovni.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit Chondroitin:

  • Môže podporovať rekonštrukciu spojivového tkaniva
  • Pomáha „naolejovať“ naše kĺby
  • Podporuje tvorbu synoviálnej tekutiny
  • Ideálne pre starších ľudí
  • Podporuje prirodzené fungovanie kĺbov
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 tabletu) denne, najlepšie ráno.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na konzumáciu. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Chondroitín sulfát, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, protihrudkujúce látky: fosforečnany vápenaté, oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, zeler, horčicu, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Čistá hmotnosť produktu: 71 g
Počet porcií na nádobu: 60
Veľkosť porcie: 1 tableta

Aktívne zložky Na porciu
Chondroitín sulfát  800 mg 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty