OstroVit Fat Burner eXtreme 90 kapsúl

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV224252
Dostupnosť: Skladom
13.98 € 21.00 €
Bez DPH: 11.65 €
OstroVit Fat Burner eXtreme je prípravok s nevšednou kombináciou prírodných látok, ktoré podporujú a urýchľujú proces lipolýzy, teda odbúravanie a spaľovanie tukového tkaniva a pomáhajú udržiavať zdravú telesnú hmotnosť. OstroVit Fat Burner je extrémna stimulácia na každom tréningu a skutočný energetický nakopnutie, ktoré postaví na nohy každého. V boji za lepšiu postavu a sebavedomie je 100% účinný! Čítať viac...

OstroVit Fat Burner eXtreme 90 kapsúl

OstroVit Fat Burner eXtreme je prípravok s nevšednou kombináciou prírodných látok, ktoré podporujú a urýchľujú proces lipolýzy, teda odbúravanie a spaľovanie tukového tkaniva a pomáhajú udržiavať zdravú telesnú hmotnosť. OstroVit Fat Burner je extrémna stimulácia na každom tréningu a skutočný energetický nakopnutie, ktoré postaví na nohy každého. V boji za lepšiu postavu a sebavedomie je 100% účinný!

 • Nová vylepšená receptúra
 • Prírodné zložky
 • 90 kapsúl v jednom balení
 • 30 porcií za mesiac suplementácie
 • Extrémny strih tuku

OstroVit Fat Burner eXtreme

L-Tyrozín – umožňuje lepšie odolávať vedľajším účinkom dlhých a ťažkých redukčných diét, kde je naše telo v hlbokom kalorickom deficite. Zlepšuje pamäť a našu pohodu.

L-karnitín – chemická organická zlúčenina zo skupiny aminokyselín, ktoré sa prirodzene vyskytujú v našom tele. Podporuje procesy spaľovania tukov (absorbovanie energie z tukov).

Extrakt zo zelenej kávy – dokáže obmedziť metabolizmus tukov, zrýchľuje metabolizmus a je skvelým antioxidantom.

Extrakt z listov zeleného čaju - účinne podporuje proces redukcie hmotnosti, stimuluje odbúravanie tukových buniek a zabraňuje ich opätovnému zväčšovaniu.

Kofeín – Pomáha zrýchliť metabolizmus, stimuluje, dodáva energiu, podporuje redukciu zbytočného telesného tuku.

Extrakt zo semien afrického manga - môže ovplyvniť reguláciu hladiny leptínu (hormónu zodpovedného za chuť do jedla), reguluje metabolizmus a podporuje metabolizmus lipidov (tukov).

Extrakt z koreňa zázvoru – podporuje trávenie, zvyšuje imunitu a „bojuje“ s voľnými radikálmi.

Vlastnosti:

 • Potláča chuť na vysokokalorické maškrty
 • Stimuluje metabolizmus
 • Podporuje proces lipolýzy
 • Podporuje redukciu tuku
 • Stimuluje telo
 • Cítite sa lepšie
 • Podporuje fyzickú a duševnú aktivitu
 • Pomáha udržiavať zdravú telesnú hmotnosť
Laboratórne overená kvalita

V záujme zdravia našich zákazníkov sú produkty, ktoré vyrábame, pravidelne testované v nezávislom akreditovanom laboratóriu, aby sme zabezpečili a zachovali najvyššiu kvalitu.

Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (3 kapsuly) denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nekonzumujú deti, tehotné a dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

L-tyrozín, L-karnitín tartrát, extrakt zo zelených kávových zŕn (Coffea arabica L.) - 50% kyselina chlorogenová a 5% kofeín, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis (L.) Kuntze) - 50% polyfenoly, extrakt z koreňa zázvoru (Zingiber officinale Rosc.) - 5% gingerolov, bezvodý kofeín, extrakt zo semien afrického manga (Irvingia gabonensis L.) DER 10:1, extrakt z koreňa ženšenu (Panax ginseng CA Mey.) - 20% ginsenosidy, protihrudkujúca látka: silikát oxid; Extrakt z plodov čierneho korenia (Piper nigrum L.) - 95% piperín, obal kapsuly (želatína, voda, farbivá: červený oxid železitý, azorubín *), pikolinát chrómu (chróm).

* Azorubín môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Obsahuje kofeín; neodporúča sa deťom a tehotným ženám (obsah kofeínu 200 mg v 1 porcii); nekonzumujte s inými výrobkami, ktoré sú zdrojom kofeínu alebo inými zložkami s podobným účinkom.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu % RI*
L-tyrozín 500 mg -
L-karnitín tartrát 300 mg -
- z toho L-karnitín 201,6 mg -
Extrakt zo zelených kávových zŕn 200 mg -
- z toho kyselina chlorogenová 50% 100 mg -
- z toho kofeín 5% 10 mg -
Extrakt zo zeleného čaju 200 mg -
- z toho polyfenoly 40% 80 mg -
Extrakt z koreňa zázvoru 200 mg -
- z toho gingeroly 5% 10 mg -
Bezvodý kofeín 190 mg -
Extrakt zo semien afrického manga DER 10:1 150 mg -
Extrakt z koreňa ženšenu Panax 50 mg -
- z toho ginsenosidy 20% 10 mg -
Výťažok z plodov čierneho korenia 20 mg -
- z toho piperín 95% 19 mg -
Chromium 100 µg 250

 

*RI - Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty