OstroVit Green Coffee VEGE Zelená káva 90 kaps

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV223477
Dostupnosť: Skladom
4.68 € 7.00 €
Bez DPH: 3.90 €
OstroVit Green Coffee VEGE je kvalitný doplnok stravy v tabletách s obsahom extraktu zo zŕn zelenej kávy. Každá tableta obsahuje 500 mg čistého extraktu, ktorý sa vyznačuje vysokým obsahom kofeínu, vďaka čomu má prípravok silné stimulačné a stimulačné vlastnosti. Vďaka vysokému obsahu kyseliny chlorogenovej účinne podporuje chudnutie a zvyšuje termogenézu celého tela. Čítať viac...

OstroVit Zelená káva VEGE 90 vcaps

OstroVit Green Coffee VEGE je kvalitný doplnok stravy v tabletách s obsahom extraktu zo zŕn zelenej kávy. Každá tableta obsahuje 500 mg čistého extraktu, ktorý sa vyznačuje vysokým obsahom kofeínu, vďaka čomu má prípravok silné stimulačné a stimulačné vlastnosti. Vďaka vysokému obsahu kyseliny chlorogenovej účinne podporuje chudnutie a zvyšuje termogenézu celého tela.

  • 90 vegánskych kapsúl s extraktom zo zelenej kávy
  • Vysoký obsah kyseliny chlorogenovej
  • 1 porcia = 1 kapsula
  • „Čistá energia vo vnútri kapsuly“

OstroVit Zelená káva VEGE

Extrakt zo zelenej kávy sa vyznačuje oveľa vyšším obsahom častíc známych ako kyselina chlorogenová v porovnaní s predtým praženými kávovými zrnami. Chlorogénové kyseliny v extrakte zo zelenej kávy sa ľahko vstrebávajú a samy osebe alebo ich metabolity (napríklad kyselina ferulová) majú pre ľudský organizmus množstvo prospešných výhod. Perorálny príjem extraktu zo zelenej kávy môže mierne znížiť telesnú hmotnosť u ľudí s nadváhou a obezitou. Vysoký obsah tejto kyseliny obmedzuje vstrebávanie cukrov z tráviaceho traktu. Okrem toho spomaľuje vylučovanie glukózy do krvi po jedle a zvyšuje citlivosť tkanív na inzulín. Je to silný antioxidant. Má silné antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové vlastnosti.

Vlastnosti:

  • Podporuje chudnutie
  • Znižuje chuť do jedla
  • Dodáva energiu
  • Pomáha udržiavať primeranú hladinu cholesterolu
  • Urýchľuje metabolizmus
  • Podporuje redukciu celulitídy

Produkty z radu VEGE CAPSULES boli vyvinuté len s použitím vegánskych ingrediencií. V súvislosti s politikou vysokej bezpečnosti spoločnosti a skutočnosťou, že vo výrobnom závode sa používajú alergénne zložky, preto na etikete informácia o možnosti výskytu skrížených alergénov. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte emailom.

Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nekonzumujú deti, tehotné a dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.  

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Extrakt zo zelených kávových zŕn (Coffea Arabica L.) štandardizovaný na 50% kyseliny chlorogenovej a 5% kofeínu, obal kapsuly (plniaca látka: hydroxypropylmetylcelulóza).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Obsahuje kofeín; neodporúča sa deťom a tehotným ženám (obsah kofeínu 25 mg v jednej dávke); Nekonzumujte s inými produktmi, ktoré sú zdrojom kofeínu alebo inými zložkami s podobnými účinkami.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu
Extrakt zo zelených kávových zŕn: 500 mg
- v tejto kyseline chlorogenovej (50%) 250 mg
- v tomto kofeíne (5%) 25 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty